Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát nézd ősszel eladó lesz:)
ehhh.....
Én spec. örülök,hogy anno az öreged megvette a mocid
Legalább ismerem az előző tulajt
Szerintem szarjátok le az egészet
én is apuci kicsi hüyegyereke vagyok a pénzem egy részét ő dugja a zsebembe. nagyon szégyellem és restellem magam emiatt, mindjárt elsüllyedek....
Majd leboxoljátok ha nem tetszik
Komolyan olyanok vagytok mint a hisztis kisfiúk!
Hagyd,majd leesik nekik
Viszont addig is csak magukat teszik nevetségessé
Senkinek nem tűnt fel,hogy nem volt előzmény gomb
másrészt gyerekek, Ti akkora birkák vagytok mint a ház? miért vesztek magatokra mindent? ez azt jelenti hogy más egy hozzászólással elrontja a jókedveteket... plána ha nem is konkrétan Rád értette (bárki is vette magára)..
Aki akarja magára veszi, aki meg nem az leszarja. akinek magára kéne vennie és leszarja az meg főleg jó!
nem védeni akarom, de egy kurva szóval nem mondta, SŐT MÉG CSAK NEM IS UTALT RÁ, hogy tuning hozzászólására írta.
Másrészt tuning nem is írta h "vettem új RS125öst"
Szerintem nem a tuning hozzászólására írta amit írt, hanem általánosságban..

ígyvan?
Ez nagy bunkóság volt egy ilyen idős embertől! Meghogy ott a bikepics felirat... szánalom a köbön...
amúgy ezt birom magyarországon hogy ha valaki vesz 1 drágább autót vagy akármit egyből azt mondják hogy lopta sikkasztotta vagy csalta estleg a kártyán nyerte.valaki meghallotta hogy fingottál a falu végén már azt mondják hogy beszartál.ennyi
Hallod, ez mekkora tré már hogy bejön ide egy 39 éves fószer és azt se tudja hogy mi itt a helyzet csak meglát egy képet és rögtön elkezd ugatni hogy honnan van... és ha berakok egy 12 milkós mv-ről képet akkor már azzal fog basztatni hogy a lotton nyertem rá a kesst vagy mi, közben meg nincs is csak tuning is megosztotta veletek az új 125-ös rs szépségeit.. egyébként megint csak bré ez az ürge mert ott volt a képen hogy bikepics... nah de ennyit erről..
hát kb.azért azt senki se monjda hogy van 1 újra annyi pénze...max hogy beletesz 1 részt ő is.
És ha apuci vette 15éves "gyerek" miből vegyen magának 1millás motort???Ennyit erről.
És bár nem rám mondta, de akkoris bunkóság így beírni a topikba
Nemtetszik a stílus.
Okosba emberkedj mert történetesen a srác naponta keresztűlmegy Piliscsabán és ha 1szer nem lesz lusta akkor képes lesz szájbavágni
Ráadásúl jó ismerősöm!1ébként is,miért vettétek magatokra?Érdekes,hogy ha ilyesmit beír az ember vagy csak 1szerűen annyit,hogy hülyegyerekek ti már azonnal azonosultok vele
ja és a legjobb szöveg --- Látom megy itt az arcoskodás, ezt vettem, azt vettem......
mikor egy szóval nem mondtam hogy az enyém
Mit vársz tőle??? Világít a negró a sötétségben
1.ja és picit ha a képet nézzed zöldek a növények szóval nem Mo.
2. ott van lennt hogy bikepics
gecc ez nevetséges ha el olvasnád a szöveget nem csak a képet lesnéd rá jönnél hogy nem az enyém ha nem csak egy kép az új rs-ről
Téged meg mi szél fújt ide drága motoros barátom??
Mégis miaf.sznak kell beszólni a srácoknak??? Irígykedsz vagy mivan? Azért mert kicsit jobban megy a szekér valakinél és megtudja venni a gyerekének a motort azzal mi a gond??? Istenem mekkora hülye vagy... Nem bocs ez a Magyar mentalitás
Látom megy itt az arcoskodás, ezt vettem, azt vettem......
De ki a fszm dugta a zsebetekbe a pénzt? Apu pici hülyegyerekei..
Itt egy mégjobb kép róla:
itt egy kép az új rs-ről