Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

FOJTÁSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Tyt, te jössz!

Egyébként jó napot, erős nyakat!
Lécci megmondaná valaki akinek van sportkipufogó az rs en hogy mien-t érdemes ami nem folyt és mennyibe kerül köszi
Szénszálas bácsi,magnéziumos bácsi ez nagyon nagy
Szénszálas és magnéziumos bácsi?
Néni nem csinálhatja?
Bocs de én Faluban lakom!!!
Zotya, ebben mi a kukacoskodás, csak érted lemész a magnéziumos bácsihoz és összehegeszt neked egy magnézium kereket, ennyi, nemáll semmiből, vágaszt tárcsát. utána a szénszálas bácsi csinál neked hyper könnyű idomot, meg segédalvázat, és ennyi kész is.
Ez keres nem kínál "hírdetés"
Bisznisz?
Érdekelne valamelyik amelyik felmegy a futurára.
Nemkell it túlkomplikálni a dolgokat....Olyat keresek mint a képeken.....az alőbbit egy mitoé az utóbbi egy rs-é csak 5 felfogatási pontja van,de nekem 6-os kell...ennyi
Nah már ne is haragudj meg!
De ez már nekem sok.
Pont úgy beszélsz mintha minden utca sarkon lenne plazma vágós vagy lézervágós,
aki mindent meg tud csinálni amire csak elfinngod magad...
És arról ne is beszéljünk mennyibe fáj az ha kivágatod, lehet veszel tárcsát újat annyiból...

Nem kukacoskodás már ez egy picit???
vagy teszemazt vízsugaras vágóval.
azt ugye tudod, hogy ennek semmi köze a tárcsához? mármint hogy hány csavarral fogatjuk a felnihez... a közdarab a lényeg, azt meg olyat csináltatsz amilyet akarsz. csak ki kell vágni lézerrel..
ne viccelj már

komolyan ???????????????

hát te nagyon PRO vagy
Én kezdettől fogva arra gondoltam,hogy hány csavarral lehet felfogatni a felnire,jó lehet hogy kicsit félreérthetően fogalmaztam de arra gondoltam
Bakker te mit számoltál??
6lyukas a tárcsa mert 6db csavar fogja fel az agyhoz
URISTEN
szerintem itt arra gondol, hogy a tárcsához kapcsolódó közdarab (tudja a fasz mi a neve), na az 6 ponton van csavarozva a felnihez.
bár tény hogy magának a tárcsának semmi köze a 6 lyukhoz.
na?
Az ujjabaknak csak 5 nem?
6 lyuk
ha ezen te csak 6 lyukat lácc kérdezd meg kezelőorvosodat vagy gyógyszerészedet a fogamzásgátló mellékhatásairól

Bocs csak úgy kijött belőlem
amúgy minden RSnek 6 lyukas a 06ost nemtom
Na sierült kideríteni,hogy a 94-es RS-nek 6 lyukas az első tárcsája...tehát ilyet vásárolnék,ha esetleg más évjáratú,de 6 lyukas az is érdekel!!!