Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jajj de szép ez a tetves hó főleg ha 1 keresztbe csúszó ladából nézed nem bírtam a seggemen maradni és haverommal megnéztük hogy csúszik 2007 első hava (nálunk most esett először idén )
a +20 fokot valahogy jobban eltűrném
a +20fokot támogatom!!!!!
ja persze, csakhogy abból, amiből szerdán megyek vizsgázni már összehoztam egy buktát, és ha ez is az lesz, akkor bebuom a tárgyat :D Aztmeg inkább nemkéne...
Meg különbenis, én inkább +20 fokot szeretnék :)
hm..sztem este én is lenézek majd a vásárcsarnok mögé ,tegnap már próbáltam "szárazon" párat csúszni..de elsőkerekes verdával nem okés sima aszfalton :(
Ígyvan. Amikor leset az év első hava miis kipróbáltuk ám a lefaggyott utat. Sőt egy kicsit tulzásba is vittük mert olyan hajanli 1-2 óra körül csapattunk aztán vhogy megtaláltak minekt a jardok is csak nem sikeredett megállítani de az már más tészta h miért nem...
mi is voltunk autókázni meg tegnap motroztam apuéval is egyp icit
én ma motoroztam is meg mindjart mek buizni is
Akkorjó mikor friss hó van.
ccc auuutóóózni? Holnap motorzni!! :D Irány a füves rét, és hajrá, simsonnal keresztbe venni a kanyarokat :) Mennék is.. ha nem lenne vizsgaidőszak, és ha apával nem vesznék össze a dolgon.. így ha kitart péntekig, akkor vége lesz mindennek, apa meg megy dortmundba :D szóval lesz csapatás :D
buli ide vagy oda, levan szarva, autózni kell ilyenkor, 10 centi hó, kurvajó, möst jöttünk be, de megyünk is vissza.
én meg el sem akarom adni..ugyh félreértettük 1mast:)
Hát arra még várhatsz Tyt barátom!!
Én megyek bulizni ha minden igaz.... Eddig még az a terv
bakker mocizni akarok :((((
kurva hideg van :(((
Azt látom

ma pihent vagyok

MI???
Joe-Z rájöttem h téged szoktalak mindig látni a réten! tudod a pittypangosnál!!!! a stiffmeierrel szóktál ott lenni.
Nah ez igaz....
Delehet h ráunsz majd ha már töb mint fél éve lesz kinnt neten és még csak nem is hívnak miatta...
Ha nem engedsz majd az árból soha nem fogod eladni...

De persze ne legyen így remélem hamarosan el tudod passzolni
mert nincs meleg... ...am látom h te abonyi vagy,ha kitavaszodik gurulhatnánk abony nincs olyan messze karcaghoz
Látom neked is nehéz a felfogásod
kettőnk közt annyi a külömbség,hogy én nem karom eladni mindenáron
Azt h mennyit költöttél rá nem szabad belevenni az árba!!!!!! Nem fogja senki elvinni
Én megvettem az Sp-t 300-ért 3év alatt ráment 400ezer. Kifogástalan műszaki állapotban adtam el minden zsír volt rajta 300-ról indult Márciusban a végén 200-ba adtam el Augusztusban de már úgy voltam vele h vigyék nem érdekel
Páka..ja..ott laki k1 igen jó fogorvos ismim:)
hát hm..kicsi a vilag..ha 1X erre jarsz majd irj a forumba,v 1 emilt
Miééééért van hideeeeeeeeeeeeeeeg
Bizti azért mert már öregszem
Nem én voltam aki fennakadt az áron,de nem tulajdonítok jelentőséget a dolognak.
Én nem értek a motorszereléshez én csak pofázok
Azt sem tudtam hirtelen,hogy milyen gyártmány a DEA henger
Ezen lehetne vitázni évekig mert én azt látom,hogy rendszám nélkül találok ennyiért akkor miért nem érne az én vasam is annyit mint a randszám nélküli!?Ráadásúl én tudom ,hogy hozzáértők szervizelik és még az izzócseréért is szervízbe viszem,szal nem hanyagolom el és nem hullik szét a potanciális vevő alatt!Persze a szorulásra nincs gari-de szerintem senkinél sem
Nem volt célom hogy felhúzd magad a hisztit nem igazán vágom hogy mire érted!Mindenki annyit kér az eladó cuccaiért amennyit akar!Azért egy halvány fogalmam van hogy mennyi egy blokk felújítás,de azt te is beláthatod hogy hiába új minden alkatrész a motoron az már közel 20 éves és bizonyos érték vesztéssel kell számolni!Abban teljesen egyet értek hogy Biel Zsolti rengeteg időt tölt a pálya környékén és ért is a dolgokhoz rendesen ezt sose vitattam! A támadásodat nem tudom mire vélni,de már kezdem meg szokni hogy ilyen vagy amint írtad minden ember különböző(mégszerencse). Az meg hogy most a magyar piacon mien árak vannak azt tudom jól,sajnos elég siralmas a helyzet. Csak annyit szeretnék mondani Scoefield,hogy eléggé beszűkülten látod a dolgokat!Részemről ennyi!