Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bakker én a Futurámra 2ezer (2000) Ftért vettem havertól előre hátra fémfékcsövet (felrakással 1ütt :)) )
Köszi Ovodas :))
hát én nagyvasról rendeltem valami 14 körül de aztán felvilágosítottak h nagy fasz voltam mert olcsóbban is lehet. nem nehéz abszolut feltenni de ha átgurulsz akkor segítek és cserélünk olajat is. amióta megtanultam azt, azóta mindenkinek fékolajat akarok cserélni persze a kornél hőbörög, de majd megmutatom neki a hátsóféken h hova fejlesztettem a tudományom:):)
Hehe, nekem a sajátom
A Benccéé ottvan nagyon, ItalyCorsé is nagyon állat (bár nekem kicsit túl vad), meg ööö... RSkornél gépe se rossz csak nem ebben a sárga színben :)
De akkoris a sajátom a favorit.. nem cserélném el semmire!!!

ZX10R, egyetértek, RS powwa forever!!!!

Stoppie, köszi h szurkoltál, elég nagy geciség volt az egész vizsga... holnap tudom az eredményt!
Csak szójjá
bencce én is akarok rárakni előre fémfékcsövet. Hol vetted, mennyiért, és milyen bonyolult volt felrakni?? mert ha azonos szinten van egy betét cserével akkor az sikerülni fog itthon is
nekem is tetszik, sztem ez az oldala olyan szebb --- nagyobbat mutat
Nekem kawáé tetszik a legjobban, de bencéé is gyönyörű. Szépek ezek az RS-ek(na meg gyorsak)
én nem is figyeltem,csak most h mondtad láttam meg,mind1 akkor is rohadt jól néz ki
hát köszönöm köszönöm, mármint zümi köszöni.. az a csunyábbik oldala egyébként amit most a kép felé mutat, mert ott meg van húzva meg a fejdomon is látszik h kicsit piros és nem szürke :S
amugy ezt már én is említeni szerettem vna h rohadt jól néz ki a mocid

már van rajta szép piros fémfékcső is:):)
kinek melyik vas tetszik a legjobban?Csak a fórumtársak motorjaiból lehet választani!
Nekem Bence vasa jön be a legjobban!1szer ellopatom tőle
vagy a mille motortól rendelsz gyárit vagy veszel drágán márkás utángyártottat. vagy fogod a technokolt és összekened a mostanit. nem igazán van más elternatívád:S én is végigjártam ezt

nekem most iyen ezzel: (baloldali)
én meg nem bírtam tovább és kerültem 1et RS powa
nem... pont ott van a váltás
ami a szatunán van plexi az 99-től jo azt rá lehet rakni a 98-asra?
Szatuna.hu
corse én nem azért veszek kocsit mert csajozni lehet vele fogd már fel
ha nem mert tök INGYEN lenne azért gondolkodtam anno de már nem téma --- 125
mennyi volt?
Megjött a nyitott gyujtáselektronikám
Mi megy itt tuning ez az eszmefuttatásod amit itt elöadtál szép és jo csak kár hogy ugy akarsz csajozni hogy kocsit veszel... Nem vagy motoros a gondolkodásod szerint
vki tud vmi cimet ahol plexit tok nézni?
a tuning az egy nick név amúgy József a keresztnevem és amúgy március 19-én
Most inkább nem. Jön a VFR-hez az új karbi aztán adom tovább, aztán meg pályaidom prodzsect+SR prodzsekt. Mikor van a névnapod tuning?
kawa .... egyből megérti