Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott a cím az adtalapomon.
Msn?
Nem mintha a Superbike Magazinra többet lehetne adni mint akármelyik gyári tájékoztatóra
Köszi!Amúgy Tytnek üzenem hogy megnyugodhat megvettem az új Rs-t,és ne haragudjon hogy annyit kérdezősködtem.
AGV.com
esetleg shox.hu
RS125 topic+vita+anyázás+nyelvtanóra+egyetem és főiskola+teljesítmény összehasonlító+ mostmár linkcenter is
Szeva!Valaki nemtud mondani egy olyan oldalt ahol AGV sikakokat lehet nézni?
TYt és a többi RS125 fan.

Ebben a színben tényleg korrekt a vas!
Nah végre!!!
És az egyiket nem adja el??? Mondjuk a horpadt arrow-t???
De bármelyik jó lenne ha kitalálunk egy baráti árat... Van cserébe egy katalizátoros renccerem...
egyik ahverom hozta el a 2 rendszert 60ért!
2004-es Aprilia RSV1000-n (már az új átdolgozott blokkal) mértek neki a Superbike-ban 125Le-t. Szóval a Mille jó eséllyel 120.. A 600RR meg max tuninggal 116 le. Nem kell mindent elhinni a gyári brosúrának...
ne tudd meg mennyit kinlodtak mig felverték azt a kibaszott sátrat voltak vagy 7en pedig hajnal 1kor érkeztek és 3 ra sikerült nekik 2 sátrat felverni
na akkor te ismered
picit meglepődtem hogy a csajnak ilyen motorja van
ez az RS 250es csaj meg a haverjai augusztusba madarason mellettünk verték fel hajnal 3kor a sátrat reggel ott ütötte az RS 250-et, nem ment rosszul
vegyél fel MSN en aztán ha tudok segítek a kérdéseidre
Olvass vissza,kb június-júliusig és figyeld Tyt hozzá szólásait.Kb októberi hozzászólásokig. De már párszor leírták a 06-os RS-el rendelkező emberek az észrevételeiket.
aham énis valahogy így gondoltam mert láttam a 2006 ost meg a 07 est de ugyan, nem tudnál valameikről egy linket adni amiben nem neműszaki adatokvannak hanem oasmi mint a totalbike.hu-n lehírás vélemény menet próba stb.
ez kb olyan mint a hamvas kis szőke az RS 50en és mindenki kb 5éve aki abba korosztálykba tartozik az arra veri a farkát a gépelött, meg álmodozik róla, hogy neki az kell mert motorozik meg stb...
ha ez alapján nézel nőt, vagy emiatt nyomul vki rád az tiszta tré...
Ciao!
Nem tud valaki arrol a 2 kipufogó rendszeről valamit amit tegnap adott el a Báttya Kál-ról apriliára???
Az egyik érdekelne!!!
ugyanaz mint a 2006 os csak más lesz a fényezés!
hell ! nem tud valaki valamit az Aprilia Rs 125 replica - ról az aprilia honlapon ki is van írva hogy 2007 es motor meg képet is adnak mindent de más honlapokon pl.:totalbike nem írnak róa semmit sem csak a Chesterfield -ről :( sajna a 2006-07 es replicáról sehol nem találtam infot ha tud valaki vmit segítsen hol lehetne megnézni körülményesebben is. 1000THX
www.porkolt.com/member/showpro...
egy videós oldalon ezt találtam
ja akkor mind1 hagyad 5-6 felé hívnak
mi az a szatuna? Hát attól függ apud milyen gyors mert 1-2 nap tuti amíg utánajárok
akkor gyorsan mond hogy honnan még apu meg nem rendeli
amúgy a szatunának nincsen ha arra gondolsz