Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó azért emelt matek szóbeli picit genyó volt... emelt töri is húzós volt, bár 98% az faszás :)
hát jahm..még a szóbeli is egy kis családi bájcsevely volt...
miféle érettségi szünet gyerekek? ELőször írásbelizzetek le, aztán majd lehet szó bármiféle szünetről is!
Bezzeg én most is tanulhatok reggeltől estig!! rohadt gimisek, szerencsések vagytok! :) Érettségi? hehe utólag lófasz volt a 3emelt szinttel együtt!
ez a vizsgaidőszak sokkal keményebb :)

deazért éljen a Közgáz :))
igazad van mármint az érettségi szunetben valo motorozasban:D
Nem tanulni, tudni kell! Mondta az egykori kresz oktatónk Ott lessz az érettségi szünet, majd akkor motorozunk
áááá nem hiszem el,tavasszal viszont tanulni kéne a rohadt érettségire
csütörtökön már havat mond
Az előrejelzések szerint még csak eztán jön a szarabb idő!
gyerekek mikor lesz már jo idő ...utalom ezt a takony esőt
hát majd tavasszal lesznek. most eléggé darabokban áll a drága:)
Jeeee!Végre normális a topic
Láncspray témához annyit hogy az X és O gyürüs lánhoz azért kell más olaj ha jol tudom hogy az O gyürüsnek a belsejét jobban kell kenni mint az X gyürüsét...Amugy én Motorexet használok miota motorozok.
Bencce, tolhatnál fel új képeket az adatlapodra, mert ezeket már unom
én is most jöttem fel a garázsból,jó volt csak ugy hallgatni a kicsikét
Na holnap vizsgázok kreszből autóra. Rem nem bukok meg.
na feltöltöttem az akksit és beindítottam én is a moccot:) aranyos volt:) ugy füstölt amikoa 12000-t prögettem mint a szemét.:) de én hiába hagyom alapjáraton h hüljön, ugynugy 80 fok és kész néha lemegy 78 körülre de lejebb nem igazán. peidg tudom h nem jó iyen melegen leállítani
Dávid, a felnid peremét te políroztad??
Kössz Adee asszem jó lesz amit belinkeltél!!!!
Amúgy én arra értettem amit az egümotorsban lehet rendelni...
egyszer kiszámoltam de valami 3 km/h a különbség....ha minden igaz és jool emléxek
én sem végre megyek mert nekem 17 39 volt rajta... most hátul 40 mi azt jelenti hogy hajszállal kevesebbet fog menni végre de jobban gyorsul.. hogy mennyire észrevehető az meg majd kiderül
nekem 16-39 lesz nem vegre megyunk hanem majd kanyarogni :)
őő.. ha jól emléxem akkor 20-22 000 Ft volt a lánckerék és a lánc.. lánckerék az 17 és 40
Háát neméppen de amugy lemértem és abból kettő kellene...
A házat akarod beborítani vele?
boombastic árul
Jahh ezt láttam de az a baj hogy ez kicsi, most kettöt meg nem akarok rendelni
Azért köszi!