Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyhóój mien buláj volt tegnap. Még jóhyon nem mocival mentem.
Nagyon jó oldal............................................------------
www.privi.hu/moci ötleteket ott alul abba a kis négyzet be várjuk és küldés thanks aztán karácsonyra ősze hozzunk egy jó kis weboldalt is
*Kunszentmiklós
Kunszentmikol speed team kmst
hy láttom nagy a pezsgés és vannak kreatív emberkék
nekünk már van itt egy motoros csapatunk és még azóta se találtunk ki neveket ebben kérem a segítséget.

amik érdekessek lehetnek: Kunszentmiklós-iak vagyunk, speed motorosok és robogósok utcán szoktunk motrozni de ott mindent csinálnk néha meg is bánjuk, és ez olyan team vagy club lenne
Hát minden erőnkket összeszedve indultunk el a kocsmából a moulin rouge-ba, de sajnos a csajok akikkel mentünk szétestek, úgyh őket pátyolgattuk
szerintem tökre alakul a fórum, tanulnak a srácok.
ma még pl. senki sem kérdezte meg h mennyit megy az RS, hány lovas, és hogy hitelre vetted e?
Merre voltál bulizni? Jövö hétre gyúrjál az lesz a kemény meg 2 ünnnep között
ebben igazad van, DE amikor én elkezdtem 125 vagy legyen bármilyen motor akkor a következők jöttek nekem szóba: www.motor.lap.hu; www.bikepics.com; www.msn.com

szal nemértem ha a világhálón millió alap információ fennvan megkérdezi itt egyből, úgy hogy utánna se nézett a dolgoknak....végtére ez egyszerübb

Szal a kedves Fórum olvasóknak, kezdő motorosoknak üzenem hogy ha felteszi a kérdését pl: hány literes az Rs tankja, milyen gyertya kell bele ... akkor necsodálkozzon hogy leoltják őket...

Kérdezzétek meg ezeket MSN en vagy a Net en nézzetek utánna...
na és melegszik és pont jó. nekem is hidegen lötyögős. legalább nem akad...
" válasz erre" gombot használhatnád
Naon faja az apriliád.
Ismerem a srácot
Dugót cserélj benne, mert kicsit lötyögős a mostani benne
amúgy jó motor ...
mennyiért vetted ha nem vagyok indiszkrét
tess
Jah jól látod ott vettem!
Ezt ugye Békéscabán vetted
mert így képről 99% hogy onnan
Megismerem mert a srác elcsúszott vele és az oldalán láccik a matricán ....
de lécci erősíts meg
én is ma láttam meg myvipen hogy rs-e van
vegyél fel msnre átküldöm őket
hali! hát neked miota van RS 125öd?? grat hozzá nekem is van meg ZsóótiRSnek is rajzok
Sziasztok! Nem tud valaki nekem adni 2002-es Rs-hez robbantott ábrát?
én már fennvok, és gőzerővel készülök a marketing vizsgámra... éljen

ejj de jó lenne má" mocizni..
Na mivan még alszik mindenki??Hosszu volt a tegnap este??