Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem az számít ,hogy mennyivel esik el hanem hogy hány méteren éri el a "0"-át aza ál meg!!!
egyik ismerösöm (nagyon profin snowboardozik) lejött a fekete pályáról és utána valami dimbes dombos részen csusszant kb 5-tel elesett, és a mentő vitte el (válla... )
ja és a jobb lábom végig a motor alatt volt szóval ahhoz képest védett a farmer
Figyelj 35tel is lehet roszul esni, meglehet halni 35-50el is ha épp ugy esel neki valaminek, én 60-70al csusztam el tavaly feláltam és semmi bajom nem volt motornak se sok, mert én szerencsésen estem el.
ja és tod nekem nincs védőruhám farmer nadrágban voltam ami szét szakadt majd tavaszal ha kész lesz a motor kapok védő ruhát, eddig mutteromék azt mondták nem kell de így most már kapok mert rá jöttek 50essel is lehet nagyott esni
nem azt mondom de elég nagyott buktam, és amúgy ezt a helyszínelők mondták nem én találtam ki
aha, akkor ha nincs ott a suzuki akkor orakig csuszkaltal volna 35tel? mas elesik 70el leporolja magat haza megy te meg hosihalott lettel majdnem
Igy ahogy mondod Sok buta ember van.
amúgy meg azért csúsztam el mert egy lada levágta a kanyart megijedtem fékeztem és egyből vmin elcsúsztam majd utána csúsztam a motorral
de de csúszkor nem csökken a sebességem és ennek az útnak a szélessége akkor hogy éppen elfér 2 autó mert nagyon keskeny
te figyelj mar nem arrol volt szo h elcsusztal 35-tel?
örültél volna gondolom ha ott nyomorodom meg de nem tom mért vagy ilyen rossz akkaró nekem
anyadat sajnalom, de rolad volt szo.. teged nem
nem azt mondtam hogy nekem ne legyen bajom mert láttod itt van de sztem a te szüleidnek se esne jól ha a rendőrségértesítené hogy balesetted lett ..... amúgy ha az ütközéskor nincs a suzuki ami megfog akkor a betonnak csapódtam volna és valószínű ott nyomorodtam volna meg
bazz láttod mien vagy Csombek ........ most jöttem fel mert lementem megvígasztalni anyumat hogy ne sírjon volt már nagyobb baj is mert 5 percenként csörög azóta a telefon hogy mi bajom lett
azert eleg szar lehet ez bazmeg h nem tudod leirni mit akarsz mondani. de nagyon nem kozos erdekunk h neked ne legyen bajod
Má észre vettem
De attól vagy motoros ha minden gondolatod a motor és csak ez foglalkoztat
sztem amikor egy motos szembe jönn és intesz neki tisztelett mutatás sztem és hogy minden kinek közös érdeke hogy ne legyen nagy bajukn mert sztem minden kit mikor motorra ül haza várnak
az elozmeny gombot lehet nem artana hasznalnod
ez hozzátartozik a dologhoz azerintem...hogy köszönsz a másiknak...
attol vagy motoros h koszonsz a szemejovo motorosoknak? igen akkor tenyleg igazadvan ez hianyzik belolem nem ettol erzek valakit motorosnak
Az én képeségeim?
szerintem eszt ne fírtassuk mert eddig 1egy 125-ös volt aki zárt gokart pályán rám vert.
Nem tom mekkora királynak érzed magad?
ilyenkor én se értenék semmit .... te mindenkit csicskának nézzel
ne irjal nekem legyszi mert kurvara de nem ertelek
én még a simsonos öregbácsinak is köszönök főleg akkor ha ő is nekem...szal vagy én vagyopk túl buzgó vagy belőleg hiányzik valami vagy csak nagy a pofád