Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennyiért árulod??
a moci 2005ös 4000km-el 2009ig műszakal gyári állapotban apróbb karcokkal!
helosrácok vkinek van rs-re plexije? vagy hol lehet venni , szerezni? és mennyibe kerü? lfontos lenne köszi!
nem gyengén nyomod
Én ilyen vagyok most mi a bajod

Az igaz h hegek és miden más nálam is megvan de büszke vagyok rájuk mert "harci sebek" mind motoros baleset miatt Mindkét térdem k.o. fellökött egy nő oldalról egy Rav4-essel (nem kaptam elsőbbséget)
Bal kar: szallagszakadás a mai napig nem bírja a nagy terhelést krosszpálya 60Le-s 250-es YZ (jó időt szerettem volna menni ) akkor még régi régi időkből Simson nyúzás erdőben földúton 70 nyél a homok megdobott és szevasz repülés na ott beszartam
De egyébként régen bevállalósabb voltam mára már átértékeltem pár dolgot és jobban odafigyelek motorozás közben.
Én alkoholizálok
hehe a thaibox-ból is lehet tanulni sőt még hasznos is, ha esés van reflexból tolom a kezem az arcom elé meg nem fáj a lábam mert egyikben sincs már semmi ideg
Bencce, jól beszélsz. megnéztem a vidit :) karaj
de mi az h évente 4-5ször?
én ha aktívan kerózok nekem az a napi limit. bár nekem kábé az egész életem arról szólt hogy csak estem, estem és estem, biciklivel, görkorival, gyalog, bármivel. nem azért mert bénább vagyok a kelleténél (vagy mégis? :D), hanem mert állandóan olyan marhaságokban mentem bele amibe senki más... évekig nem nőtt bőr a térdemre és a könyökömre, mire begyógyult, mégnagyobb seb lett rajta.. van rajtam pár heg meg ilyesmi, de hát sztem így szép az élet..
nem specifikusan nyomtam, csak freeride meg vegyes mindenfele... volt olyan hogy gyakoroltam a front wheeliet biciklivel.. előreszaltóztam kb 20al, lefejeltem az első kereket. felkeltem, sajgott midnen, bőr seholse maradt, nyomtam tovább... még nagyobb hévvel kb 35el estem előre, lefejeltem a betont :))
de a kedvem sose vette el...

úgyhogy essetek sokat meg szép nagyokat, ez a kulcsa a védelemnek.. soha nem tört egyetlen csontom sem, pedig volt olyan h haverok aszitték megpurdéltam.. na ők tudnának mesélni
Sharky_a_Wad tudnál pár infót mondani a gépről? nah meg persze képet is mutass már plz ha tucc feltölteni. thx
Jó kis slidok , má tom mié mütötték a térded
Még most is görkorizól ?, vagy mióta megvetted az Rs-t má nme annyira
Hali van egy rs125ösöm és el szeretném adni!Nagyon jó állapotban van a vas!2005ös!!!!!
sűrgősen eladnám akit érdekel írjon a sharky16@citromail.hu -ra!!!!!!
nekem is szét van műtve a térdem, körbe ki van véve belőle a porc... ez van. ráadásul műtét után 2 héttel nem bírtam ki és akkor bnőmmel kimentem gondoltam vele korizok egy lightosat (aranyos volt néha együtt jártunk korházba hol vele hol velem ) de akkor nem bírta még a terhelést és fél évig akkora volt mint egy zsömle, mindig az volt, kimentem korizni, bedagadt mint az állat amikor már nem bírtam mozgatni hazamentem vártam 2 napot, vissza. szarok az iyenekre egyszer vagyok fiatal, mindjárt vége a fiatalságomnak, és egyszer nem bántam meg, hogy igy viselkedtem mert annyi élményt adnak ezek a dolgok, h leszarom h reggelente kicsit hátfájással kelek, vagy e.ring után fáj a térdem. (nem tom miért) férfi vagy bazmeg vagy mi:) élj ennek megfelelően és ne iyen átlagos mai szutyokként akinek a heti programja abból áll h elmegy egyet bulizni a maradék idejében meg ingben a reggeli kávéját szürcsölgetve az iskola büfébe arról beszél h miyet partyzott és az uj autos ujságban miyen jó a legujabb alfaromeo... hányinger
csongi : ha mindne jo lmegy akkor jövő tavasszal megint a mocim seggét nézheted taliztunk egy "94-es cagiva mitot és ha nincs komolyabb nyugje meg is veszem csak minden össze jöjön és én is 125be leszek végre
tuning: mihamarabbi gyogulást kivánok
csombek: ........
Akkor annyi eszed van Bencce. Egyik srácnak, akivel együtt szoktunk járni csúszni, térdproblémái vannak. Még kiskorában díjugrató volt, de leesett lóról aztán térde szarrá ment. Erre annyi esze van h síelés előtt mindig benyom a térdébe valami kvaerős fájdalomcsillapítót mert nem bírja amúgy... Neh te is így járj Bencce.
Jóvanna!
Most mér oltassz?!
bocs hogy 1 rossz szót nem szóltam meg bocs hogy nem korizam(bár tudok valamennyire) és nem tanultam meg elesni és hogy elégé más a jégen meg a betonon és hogy nem tört el 50000 csontom és ezek után nem oltok olyas valakiket mint én mert vele még nem történt ennyi rossz!
BOCS!
"totál lejött a bőr az alkaromról"
hát borzasztó... én miután eltörtem 3 gerinccsigolyámat még lesíeltem 5 napot, ugrálgattam szüzhavaztam boxon csuszkáltam. bár lightosabban mert fáj mint az állat de nem vagy 40 éves h ezért siránkozzál..
én egyébként neten Rainbow Sixet küldtem pár évig, iyen qrva nagy német klánban voltam ahol iyen szintek voltak. voltunk vagy 60-70-en és voltak szakaszók azoknak vezetői meg hadnagyok stb... én pl már hadnagy voltam vagy mi a tököm és az alám tartozó 4 szakaszvezetőnek tartottam az eddzéseket, akik aztán továbbadták a magyarázásaimt a 4 alattuk lévő katonának... qrvára élveztem, és mindig voltak jókis klánháborúk 10-15 klán részvételével....
egyik este nem nyomunk nálam egy LAN-t?
nem mondtam h vékony termet vagy lehetsz szerencsétlen dagadt gyerek is. én pl vékony vagyok de legalább 5-6 év agresszív (mekkora fasz szó) korizás után megtanultam h kell elesni. csaba meg pl bmxezett ugyanugy street, meg park egy évben elesik 5X és semmi baja soha, pedig ős sem egy kigyurt gyerek. mitogeri, dadis meg ha jól tudom triáloztak... ezek sokat számítanak
Nem mondod h starcraftoztál????? Én BW-ztem 2-3évig

A karomra estem és azért fájt annyira védőcucc nélkül, totál lejött a bőr az alkaromról, De.....honnan gondolod hogy 1 vékony termet vagyok? nincsen róllam kép.
nem vagyok vékony termet és sportoltam is de.....az igaz hogy esni nem tudok, hála az égnek 1 × volt hozzá még szerencsém, de lassan eljön az ideje hogy tanuljak(egy szétkúrt szinyóval).
tuning: szerintem alakitsd át streetfighterre ugy olcsobban kijössz és még jol is nézne ki
ja értem