Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még új[ itt a fiatalember.
linkMilyen műsor lessz este?
Jó jó siettem fürödni
Este lesz műsor már látom
neked hol tanitották a helyesírást???
Zoli ha jó motoros vagy nem rakod el
De gha elrakod akkkor takargasd le szépen asztn hetete eccer kétcer indicsd el hogy az aksi ne menyen tönkre

Hello
Most irok elöszzör
Monyadok el mindent amit egy rs ről tudni kellll?hogy kell vele mennni stb.....?
Hali zoli vagyok van egy aprilia rs 125 ös motorom és megszeretném kérdezni hogy,hogyan kell a motort elrakni télre?
A Legjobbak is hibáznak, fel a fejel
Baszki ez kapott rendesen , tesóóó Honda Ns1
az egyik képen a háttérben látszodnak a földön az alkatrész darabok, na mennem kell fürdök meg anyum újra kötözi a lábam :S
ja én is csináltam már 180at...csak nem vízszintesen förögtem hanem függőlegesen
Jobbulást TUNING
Ja és visszaolvastam
CSOMBEK 1 fasz
Szarember vagy ha más kárán örülsz
én 7-el estem el és azt hittem összeszarom magam olyan ganéul estem ha több akkor biztosan nem kellemesebb ): ): ): ): ):
tavaszra meg lesz csinálva nem kell elásni ... szebb lesz mint volt
Hát tuning! Őszinte részvétem! Elég szépen összetört.
Jajj velem is tavaly megesett boardozás közben. A felvonó előtt volt egy elég fasza kis ugrató, de a vége már elég lapos volt, úh naon neki kellett csúszni h legyen belőle valami (180 meg is lett ). Egyik csúszásnál valami kezdő buzi síző ráment én meg nem tuttam mit csinálni, hátsó láb ki, hátranézek, jó hangosan egy szaftos káromkodás(valszínű nem értette). Erre bazeg valamibe megakad a deszka és olyan 15-20 körül úgy pofára estem, h aszittem meghalok. Pedig volt rajtam buksi is. Mondjuk az pofáraesésnél nem sokat ér. Utána egész nap fájt a fejem, sztem enyhe agyrázkódást is kaptam.

R.I.P NS1
ja új idomok kellenek meg óra meg festeni kell szerencsére csak a fejidom meg a farok idom sérült nagyon
az oldal idomot meglehet csinálni
Elég ronda
Ez elég borsos lessz
1 perces néma csöndet kérnék.....
igen csak mondjuk ha az emberen bőrszerkóvan akkor esteleg csúszás közben nem az a legnagyobb gondja hogy éppen léeég a bőre
hát elég hosszan csúsztam majd mindjárt felrakok egy pár képet igaz sajna nem látszik rajta az egész szakasz csak hogy szegény motor az úton fekszik majd a lakók az árokba rakták