Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak úgy mert egyszer qrva régen starcraftban elírtam aztán azóta használom mindenhol így.
amúgy bencce annyiból örülök, hogy estem hogy most már a szüleim rá jöttek milyen fontos is a védőruha még ha nem oan nagy is volt de rájuk hoztam elég rendesen a szívbajt, szóval tavaszra lesz teljes védőruhám aminek nagyon örülök
értettem főnök ---- bencce
de mindig megkever a neved de most oda figyeltem és leírtam, de egy vmit árul el miért két c-ével írod ??
jó csak lécci egyszer írd le normálisan a nevemet...
bencee én itt sose mondtam azt hogy hősi halál meg ienek csak beraktam a fórumba hogy tudjátok mi van velem, én is ahogy jobb idő lesz ülök fel a simsonra míg a honda nem lesz jó hétfőn pedig A1 kresz
vezér baszki te még egy értelmes szót nem tudtál kinyögni itt, hetente bejössz vigyorogni 1-et. megvagyunk nélküle...

egyébként tényleg nem kell itt hősi halált halni 15 éves vagy még szanaszéjjel törheted magad örülj neki. aki meg 7-el elesik és minden baja van az ne vegyen motort hanem sportoljon előtte valamit, és tanuljon meg zakózni is mert ez ugyanugy hozzátartozik... nemhiába akik extrém spotolnak/sportoltak előtte azokan egy ilyen meg sem kottyan, olyan mint a többi nap. aztán jön egy gyógytornás 7el elesik és jó h nem ott hal meg.......
bencee hát télleg elég szépen haza vágtam de az eleje főként a suzukinak ütközött és az azért oan romos
ez már megint mi?? mi van benne???
mielőtt elküldöd :P :P

tuning néha olvasd azért át amit irsz mielőtt leírod mert az a mondat tényleg hihetetlen már megint.
jól van most nincs türelmem végigolvasni de látom ma Csombek volt a műsorszervező
tuningnak örülünk h jobban van! én örülök neki, szegény srác még fiatal és bohó, most tanut valamit
érdekes lehetett ah tuning csuszik és egyszerűennem csökken a sebessége. lehet h nem is elesett hanem a kocsi után kötöttekék és meglincselték
a motor az katasztrófa ah kinéz iyen esés után ezt nem tom h alakítottad. az enyém taknyolás után majdnem 3X ennyivel ujszerű állapotban volt ehhez képest
scoefild csak röviditve van megszokták egy párran úgy becézni
ki a faszom az a scoe?
Meg se szólaltam. Mér bántanál Scoe... Tuning: Részvét.
Hali!

Kicsit későn, de válaszolok.. Kapsz pl az Imet hungaronál az üllői úton.. de nem két fillér... én kicsit meglepődtem, mikor a kék alu csavarokért (15 db volt) fizettem több, mint 4 e Ft-ot.... Volt titán is :) Darabjka 1000 Ft fölött :D Minden esetre azóta kékre eloxált alu csavarok fogják az idomokat.
jó mondjuk télleg nem vagyunk csombek puszi pajtások de azért bennem is lenne ennyi együtt érzés hogy mi van benne
LOL voltatok itt???, tudjátok hányan mondták má ezt má 3an 4en inne forumról akk öszesen kb 5-6 an voltatok má itt lol
Gyertek még 1x Rsatta!!!
Akkor is egy szar,szemét,szar alak vagy...

Ha te össze zuznád magad,akkor vhogy érdekelne h mivan veled..mondjuk mostmár nem nagyon..
azért köcci akik jobbulást kívánnak most végeztem a fürdéssel meg lámpázni kellett a lábam és újra kötögetni, sajna most hogy megnéztem hát a térdem oan hártyás szóval majd hogy nem bőrttelen amúgy stoppie majd beszélünk msnen
én is
Fertődi kastély? Odabasz. Egyszer voltam már ott.
Csá Gabi
Pff a lényeg ugyanaz....