Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Menjetek ma bulizni mert nagyon durva partyk vannak ma pesten!!!!
Joe remélem Te sem ülsz a babérjaidon ma este
majd holnap megnézem a felnit és akkor pontosan megmondom az évjáratot!!
de a papírjaiba is az van hogy 98 ban helyezték forgalomba az olaszoknál mert onnan lett behozva de ismerősöm mikor behozta kivonatta a forgalombol!!!
Nah várjunk csak azt mondod hogy nincs rajta rendszám most meg hogy 98-ban lett forgalomba helyezve. Akkor most mi az igazság???A motorod max 96-os de majd ha megnéztad amit írtam akkor rájösz. És a képen nem arrow kipu van gondolom azóta került fel rá.
honnan tudod mikor helyezték forgalomba ha nincs is forgalmid hozzá??? meg olaszbol hoztad azt irtad
Bocs rosszul írtam mert 98 ban helyezték forgalomba de 97 es!!!
jaja chesterfieldet 96-97be gyártottak 98ba jött ki a rossi replica meg a tetsuya mint az enyém
Nem fikázáss kép de a motorod 100% hogy nem 98-as 34-es karbi 97-es évjáratig volt a chesterfiel fényezés meg 95-ös évjárat volt(lehet még 96-os is). De ha megnézed a felnin a külőben találsz egy pici 1 cm átmérőjű kört ott benne lesz mikor i a gép az sose hazudik de az biztos hogy nem 98-as
Köszi!! 98-as évjárat!! nem rendszámos, olaszoktol hozattam
A végét nem tudom mennyi én 150 et mentem vele de még ment volna !!
34 es karbi, arrow sportkipuff van rajt.
szép az RSed irjál már rola egy 2 dolgot rendszámos? mit megy? széria???
Csongi én úgy értettem azt hogy jobb motorosok aki segít a másikon, de én ahogy olvastam nem te voltál az aki leoltotta azokat akik nem értenek nagyon a motorokhoz!!!!
IGAZA VAN!!!!
Mi a f*asz... Mi nem vagyunk jobb motorosok
Cső!

Én még csak most írok először a fórumra de már régóta rendszeresen olvasom!!!
Ez a fórum azért alakult hogy akinek rs- e van azok megtudják beszélni gondjaikat, tapasztalataikat és aki pedig érdeklődik az rs-ek iránt annak segítsünk! Ehez képest ha valaki kérdez valamit pl: olvastam "oszpeter" írását a fórumon őt érdeklik az rs ek mert lehet hogy azt akar venni a jövőben, de nem tudom, lehet hogy csak úgy kérdezte!!
Lehet hogy ő nem ért az rs-ekhez mert még mondjuk nem ment ilyen motorral de ezért mér kell őt leszolni, mindenki úgy kezdte a motorozást hogy nem sokat értett hozzá!!!
De ő valamit kérdezett és ezért egyböl oltották páran, úgyanígy volt ez másokkal, inkább segíteni kéne neki(k) mert álltalában a jobb motorosok összetartanak és segítik egymást!!!!!

Most mielött valaki elkezdene azér kötekedni hogy mér őt védem azér mert ő volt aki kérdezett utoljára ilyet, de elötte voltak még páran akikkel ugyanez volt!!

csá!
cső
a térdvédő 7500 volt de kurva jó mert csuklós
aha, de végülis sztem szebb is mint a hot rod, amúgy mennyi volt a térdvédő ??
az nem volt akciosan és ez 2 kategoriával a felett volt és 10ezerrel drágább volt azaz 84ezerröl 59ezer karácsonyi akciosan
amúgy mennyi volt az áruk és hol vetted őket ??
ja amugy AGV Stealth
királyok de hogy hogy nem oan hot rodos sisakot vettél ?
srácok megvan az új sisakom, progrip térdprotektorom és a cordura kesztyűm
Nem kell ahhoz balesetet csinálni, h megbasszanak a rendőrök a 125/50-ért...
Ha 125/50 el csinálnál balesetet akkor ott helyszinen fejbe lőnének az tutti
hurcolni,, haha, tisztában vagy a szó jelentésével?
ha már a janának meg lesz az A1es jogisja biztos én a helyében rendszám nélkülit nem vennék, mert ha pl: balesetezik nagyon megtudják hurcolni érte