Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jobbulást tuning!!!! aztán tanuljál ebből h iyen időben nincs mocizás!!!
Ez már jó
Bocs rossz volt a link!
Szép estét!
Találtam egy RS 125/50 -et
kiemelném "2000-es évj.,személlyel,tőből............."
Gondoltam megosztom veletek
jaja de mindjárt jön Tyt és majd ö kielégít téged
Szol azt mondod h a 2005ös is annyit megy mint a 2006os? És ugyanannyit eszik is?
Újraműtik a jobbkezemet. Mert rosszul forrt össze a két csont közötti szallag ... Pedig drótozva is volt, mégse lett jó, és most újraműtik
nemcsak az idomok azér...
Az öregebb RS-ek jobban mennek mert nincsenek szarrá fojtva az emissziós környezetbarát kur*a szabályok miatt...
(bal oldali az uj gyengébbek kedvéért )
mér műtenek?
Na itt összehasonlithatod amugy minden ugyan az csak az idomok lettek kicserélve rajta
JOBBULÁST TUNING!!!!!!!!!
Szar geci autósok (tisztelet a kivételnek!!!!)
És soha nem a nagy BMW-sek meg a Mercisek az ilyenek ....
Nekem Kispolszki jutott, neked Lada .....
És nekem már fél éve volt a baleset, de hétfőn műtenek újra
Ma voltam altatóorvosnál, és akartak vérvenni. Természetesen összeszúrkáltak, forgatták a tűt, de vér 1 csepp se
meg úgy az egész idomzat még azt is megkockáztatom hogy a váz is más picit
Hali. Valaki eltudná nekem mondani hogy a 2005 ös és a 2006os rsben mennyi különbség van?(mármint belsőleg, gyorsulása, végseb, fogyaztás meg ilyenek) Mert amint látom külsőleg csak az első lámpája meg a műszerfala más ha jól látom.
Előre is kössz a választ.

Üdv.
Calaki egy bögre teát???
jobbulást, amúgy ladós levágta a kanyart te bepánikoltál és elestél, grat, meg azértis, hogy majdnem 0 fokban motoroztál. Van valami tanud? Mert nem ütköztél a ladásnak ergo nemfogsz kapni semmit, hacsak nemvolt casco a motorodon, de az tutter nincs rajt...
Az ilyen geci ember miért nem a 2. Világháborúba született?????
Mekkora rohadék!!!!!!!!!!!
Mármint a ladás(csak hogy ne essék félreértés)
Jobbulást!
Részvétem tunig, de hát nem véletlen mondják h nem érdemes motorozni 15C alatt, dehát mindenki a saját kárán tanul...
Jobbulást
Olyan is van eddig ezt nem is tudtam, de gyarapodik a tudásom..
télleg az a neve hogy aprilia RS 125 PISTA mert ez a gyári lámpa index duda nélküli változat pályára....
ő a Jocó
Pista ?
Itt a PISTA