Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köcc rider aztán te is vigyázzá, meg hát persze minden ki
www.hasznaltauto.hu/kereso1.au...
ez kicsit több mint 350 nézd meg hátha....
Olvastam mi történt vele tuning sajnálom ,én is átéltem ezt már 2 -szer ,meg már stoppie is uyghogy nem te vagy az első A motorral ne foglalkozz most majd tavaszra kész lesz gyogyúlj meg rendesen azt akkor had szóljon
Légyszi segitsetek nekem nagy bajba vagyok de nagyon!! 350-ezrem van és egy A1-es jogsim szeretnék rs-t 125ccm-est ami nem öregebb 95-ösnél könyörgöm aki tud nekem segiteni segitsen!! Elöre is kösz minden kedves motorosnak!!
800ba adom! szerintem simán ér annyit!Ha tudtok valakit akit érdekel szóljatok léccives!!!!
amúgy helyesírási hibát mindenki elkövet
Teljesen egyetértek veled, csak a töröttcsigolyávalboardozással nem. Így is úgy vagyok, h minden csúszás után 2-3 hétig nem bírok tesizni(szerencsére). Edzésen meg szenvedek bekötött térrdel. Tavaly schladmingban utolsó előtti napon építettünk egy kidobót olyan 6 m-es repüléssel... Nah másnap már csak szenvedtem... És nem érdekelnek az autók meg autósujságok, büfében meg nem szoktam kajálni . buli meg nálunk arról szól, h lemegyünk városba, aztán akivel talizunk, beülünk egyik kocsmába és dumálunk... Meg néha-néha koncerttttttttt
Csak szeretnéd Dani . Sztem 2 hét után fejből le tod majd rajzolni RS popsiját .

Te vadállat "törd zúzd magad"
én is gép előtt betolok egy búzasört soxor:)
mondomnem erről van szó csak ha valaki ezt csinálja csak. törd zuzd magad és legyél büszke rá hogy nem egy nyegle cigány vagy és ez különböztet meg egy lánytól, azon kivül csinálsz amit akarsz
Én sem csak az alkoholnak élek Nem azért iszom h jol bekurjak. Én az ízéért iszom az élvezetért a részegedés az már a vele jár. Előfordul nem ritkán h csak úgy esténként a gép előtt ülve betolok egy pohár Sangriát vagy egy whiskyt berakok egy laza zenét és relax Most őszintén mit csináljak ha nem bulizzak? Otthon ülni nem szeretek. Főleg Péntek-Szombat . Akkor minimum egy laza biliárd
ezt öröm olvasni:) azt hittem gyúrós gyökér vagy
ja télleg amúgy hogy ment a rally a hétvégén ???
Amúgyse kellene.. ilyenkor..
legalább több pénzed marad :) nem kell olajat venni meg benzint .................
semilyen :D
most milyen motorod van??
énis imádtam elsőkerekezni, egyszer geri be is húzott robogóval 60-ig és onnan bazisokat, dejóvolt :)
arra számitsál h nem fog normálisan belepasszolni a fejidomtartó vázan lehet h hajtogatni kell én is igy jártam vele
ohh sikerült:P
hivd fel őket
a www.szatuna. hu-rol nem tudom megrendenlni a plexit
pedig van rola kép meg minden csak beleakarom rakni a kosárba és kiirja h nincs taslálat:( hogyan kö csináni?
nem azt mondtam h az a baj, hogy alkoholizál valaki mert jó dolog az de nem annak élek, és nem azt várom egész héten meg tervezem h ezen a hétvégén hol fogok lerészegedni meg táncikálni... péntek van felhívom 1-2 havert van-e valami elképzelés ha van megyünk és ereszd el a hajam ha nincs akkor punnyadás. nézd meg iwiwen a korosztályunk (egyetemisták, főiskolások) elfoglaltságait. mindenkinek ezt csinálom szabadidőben: buli, pia... sokoldalú srácok
Tyt: persze minden napra jut 1-2 esés meg 1 oyan ami viszi a primet de azért nem mind1iknél vérzel meg minden. de kell az. no fear no fun sajnos már nincs annyi időm a korira mint régen, pedig szeretnék nagyon csak nagyon időigényes dolog és 1-2 hét alatt ugy felejtesz mint az állat, ezért lehet átállok DH-ra csak nem engedi a korit a szivem elmenni
,,enyhe karcók"
mennyi kess ???
adok hozzá egy hondát is hidd el jól járnál vele enyhe karcok