Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Basszus kár volt azért a szép hondáért. Részvétem.
ja, majd holnap rakok fel képeket a motorról
Az akkor kafa...
nem tudni semmit csak hogy hogy nézz ki
Részvétem!!!
Tudsz valamit a Ladáról, hogy ne minden egyes darabba kelledjen belerúgni
rendszáma nincs meg....?
Baaaszki akk jól össze törted magad Meg a Hondát Ne máá
Kurva köcsög autósok, itt elötünk is van egy kanyar csomóan levágják, ha valaki épp szembe jön itt is össze mennének

Gyógyulást
de megverném és most nem fizet a bíztosító mert nem ő állt meg
úgy látszik jobban jár a gyökérje ha a rendőrök kapják el mintsem ti
Áhh baz jobbulást.
Aszt a szemetet meg remélem elkapják
részvétem... KÖRÖZZÜK A LADÁS PATKÁNYT!!
kb 8nap mire rendesen tok járni én 30-35el mentem mert még nem akkartam húzni a motornak mert akkor hoztam fel a lada pedig 60-70el szembe
aztar.hadt életbe! jobbulást nektek mi volt rajtad?mennyivel mentél?mikorra jösz rendbe?(mit mondanak?)
sajna igen mind2 térdem be van kötve mert nincs rajta bőr meg a jobb bokámon se ami a motor alatt volt a kanyart egy zsiguli levágta én pedig fékeztem majd megcsúszott a hátsó kerék vmi folyadákon neki csapódtam egy parkoló suzukinak onnan pedig az útra a motorral együtt ....
utána megnéztem hogy tom e mozgatni a testrészeim mert a motor alatt voltam majd kimásztam, aztán jött egy autós aki megállt és a lakók segítettek, kijött a rendőrség majd Kecskemétről kihívták a helyszínelőket addig pedig bevittek az ügyeletre, ja és hozzá teszem nem állt meg a lada és cserben hagyásért körözik , remélem elkapják
a motornak a fejidomja, óra tört meg a farok idom de elég rendesen majd tavaszra megcsináltattom kb 50-60ezer lesz
úristen lett vmi bajod???? h történt???
balesetem volt összetört a moci
Hát azért egy rs-t én sem vinnék ki a hóba de még esőbe sem nagyon.
ÉNKÉREK ELNÉZÉST!!!!!!
JÖN AZ RS 750!!!!!
www.motards-online.com/o1_323_...
www.raptorsandrockets.com/imag...

Tessék!!! nemnézkirosszúl:) 2008 as azmár Talma designos lesz
2007 Aprilia RS125 Fortuna race replica
hát igen egy hirtelen mozdulat a jobb csukloval es kesz is az esés...
Hát ja robogóval lehet csapatni hoba is...De az RS-t valahogy nem nagyon lenne kedvem kivinni hoba.
Csúnya nagy esés lenne belöle....
Én akkor sem adom fel ha mínusz 20 fok lesz akkro sem. Az én robim sosem pihen. Tavaly is még abba a mínusz 15 fokba is mindig tettem pár kört nehogy már nyugottan legyen a moci. Sőt még hóba is csapattam neki. Naon fasza volt csak vigyázni kelletett hogy nehogy a segge megelőzze a motor elejét.
De ha azt akarom h jövőre eltudjam adni akkor muszály leszek az idén nem szétnyuzni.
még gyalog is szar kimenni
Na megjött a tél teljesen hideg szar ködös nyálkás fos idö van.Semmi motorozás mostmár tavaszig