Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na sikerül belép nem eddig nem tudtam de most sikerült
láttod ez vagy csombek te mindenkit kiröhögsz gerinek hogy nincs oan jó motorja attól függetlenül dadissel keresztbe hosszába elverne pályán, te mindig a negatív dolgokat keresed az emberben
jol van kepessegeiddel tisztaban vok ugyh ezeket annak tudom be.
Te hogy motoroznék vele eggyütt?
Ő 50 és nem tud pályázni meg szerpentinezni
Én meg csak aszt csinálom!
De egy barátom baráttya
szerintem ez a hozzászólás mindent elárúl rollad
motorostarsunkat?! csak a magad neveben ha kerhetlek eleg szanalmas h neked egy ilyen mint eza tuning gyerek motoros tarsad.
Alomvilagban elsz ugy gondolom.. mikozod neked ehez a tuning gyerekhez? egyutt erzel vele? ketlem.
szanalom eza kepmutatas.
Combek:
Te egy igazi fasz vagy egy motoros társunkat baleset érte és egy barátja írt.
Ez szerinted annyira égő vagy mia fasz?
Vagy te ennyire király vagy ja bocs
húú bazdmeg...köszi felettébb bunkó hozzászólásodat
igen bazmeg koszonjuk a kozerdeku informaciot mindenki tuning eleteert aggodik most. szanalmas
Mert Rádőlt a 2Ft-osokból épített tornya (adatlap)
TUNING ÜZENI!

"már picit jobban vagyok a motornak a váza nem sérült csak az óra a suzuki felnitől tört be picit meg az első idom teljenes ott a fejidom része"
Köszi!
A viharos téma az tetszett
még valami? kerék telók ilyesmi?
Ha nem vagy benne biztos, hogy mi hogyan van, akkor inkább fényképezd le a dologokat. Mindent egymás mellé tegyél, ne össze-vissza, mert a hiányosan összeszerelt motornál nincs rosszabb.
Vigyázz a kis alkatrészekkel....Az idomokat meg még véletlenül se a földre tedd, mert akár mi történhet, tegyük fel egy vihar .
Köbö. ennyi ami most az eszembe jutott
Sejtettem! Egy-két hasznos infót én is megtudtam onnan.
Holnap vagy a hétvégén szedem szét a mocit, és szeretném ha adnátok tanácso(ka)t hogy ha szétszedem mire vigyázzak sérülések elkerülése érdekében vagy hogy ne legyen problémám a későbbi összerakásban!Lényegében eléggé sok mindent kell szétszedni(szinte mindent, és minden irányba jó lenne hogy segítsetek mert 125-ből ez az első alkalom hogy lebontom a mocit éshát nem igazán vagyok biztos magamban!
Tippeket válaszokat előszeretettel várom, előre is kösszönöm!
igen én vagyok
kedves öreg fórumom akkor nyitottam, amikor romet kadettal feszítettem, és összespanolódtunk ott páran... :)
NA végre volt időm fotózgatni
Itt vannak a képek a sisakokról.. Nitro N311V versus N1200VX
Kurvajó az 1200-as nekem bejön nagyon
Szia! Valamit már régóta meg szeretnék kérdezni. Te vagy az a Tyt aki az Indexen a Romet Rulez fórumot indította? Bele szoktam olvsagatni néha.
namivanmá? senki nincs erre?

off: mehetek mikróból vizsgázni. el semi hiszem!! jó vagyok
nem elégítek én ki senkit!!!

max annyit tudok h más a "06oson: a teljes idomzat, indexek, felnik, lámpák, műszerfal, fékek.
ajgye vazze hát nem gyönyörű?há harapja a utat
Egyszelepes
Kisebb fogaskerék, hogy jobban harapjon ...ez teljesen gyopár.
Ez a csávó asszem fentvan sportmotoron 2000 125/50 80ccm jajde jóó
Jobbulást! Nyugi, fizet a biztosító, ha meglesz a majom, és rá lesz bizonyítva. Nem gyorsan, de fizetnek. Nekem majdnem 1 év volt mire fizetett a MABISZ, de itt tetézve volt azzal is, hogy nem volt kötelezője, és nem ismerte el utólag, pedig a bejelentőn aláírta, hogy nem adta meg az elsőbbséget. Szal ha meglesz, és van szemtanú, fizetni fognak.
Meg hogy 250ért.... tolja ki a ......
kurva jol tud hazudni a gyerek 2000es évjárat beszarok meg 125/50