Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is tu nálak szívatni de nekem nem az az alap elvem
Ittvan értelmes tuning barátunk. Mire nem jó a space :)
élné
hát tuning ez igy normális mindenki inkább a saját korabelijének ugasson 18 éves koráig én itt a fórumon nem kezdelek el magyarázni mert 7 évvel idősebb vagyok, bár ennyi idősen ilyeneket h "basztatt" meg "akarokk" nem írtam szal dadis téged nyugodtan ugathat az lenne gáz ha sokkal idősebb lenne és kicsiken élni a ki a keménykedési hajlamait...
minekünk jó mert csendes napok vannak szerdáig és kivettem a szibmat erre a hétre
Dadis sosincs suliban Ő olyan művelt és intelligens h neki már nem kell járni

divatból nem jár, hátha elhiszik róla h egyetemista, de sajna nem mindíg veszik be

Bocsi Dadis, tudod nem komoly. csak agyamra ment a vizsgákra tanulás.
na tán már az is baj ha annyit mond ez ember hogy "bocs" nekem aztán 8
amúgy te hogy hogy nem a suliban vagy ???
ne általánosíts. én sem basztattalak :)
Nemkell a nyalizás...
amúgy meg elhiszem Dadis hogy nem te voltál de már annyira felhúztak hogy szóval bocs
az a bajom hogy minden ki basztatt hogy a motor összetört amikor nem én hibáztam ez a bajom
egyik ismerősöm is kiosztott aki májerkedni akkart hogy kerekezik az új sr50es robival aztán szarrá törte én pedig nem amiatt tötem össze
milyen motorral húznak fel amit szívesen szétvernél???
Tuning, kérlekszépen próbáld már meg érthetőbb formába leírni a szavaidat!!

vagy csak nekem okoz gondot néha a mondanivalód kibogozása?
ok, sorry de már kurv*ra felhúznak ezzel a motorral és szétverném mert már annyira idegesít meg vannak oanok akiknek már a 3.dik motorjuk van és elég szar a gyerek és leugattja a fejem szóval tök ideg vagyok már ........... amúgy meg tom hogy szar az oldal ebben igazatadok neked mert én is ezt gondolom amúgy meg ahogy sokszor kiosztasz pár ember attól még ne feled hogy nincs 1évse köztünk a kor külömbség
Z3, hát olyan sokféleképpen nem lehet felrakni az emelőre.
oldasztenderen a moci, begurítom mögé az emelőt, ráharap a szemekre, emelő lenyomás azt kész.
hehe jó a buli
jah, leesett már. Ezt nem én írtam be az oldaladra. De te mégis az én nevemmel raktad ki ide. ha én írnám be akkor válalnám, hogy énvoltam hiddel :) Nemfélek egy ilyen kis szarcsimbók gyerektől:) Másrészt, ha mégegyszer beraksz az én nevemmel olyat amit nem én írtam, elmegyek és szétverem a fejedet a motorod elsővillájával. Hülyegyerek.
agyhalottbirka ez a gyerek.
bazzzeg.
semmi... tuning már megint betépett...
én se vágom
ez mi?hol van ez?

NA az kész...
köszi dadis a hozzá szólást : nem sértésnek szánom, de elég szar enyhén szolva :P ezt a rossi-s hátteret vedd ki minnél előbb, mert a szöveget csak úgy bírja elolvasni az ember, ha kijelöli. egy tarka-barka háttéren kúrvára nem vehető ki a kis fehér betűk, ezért ajánlom valami sötét fekete háttér legyen, minnél kevesebb grafikával utóirat: ha lett volna egy kis eszed akkor most egyben lenne a mocid és nem darabokban. ilyen időben normális ember már nem motorozik, de te tudod, hogy megérte-e na csá
semmi.kozod@hozza.hu
tom Dadis nagyon szar oldalt csináltak ................... ezért csinálunk most egy jót és már anyagokat is gyűjtjük
tyt!te hogy rakod fel a hátsó emelőre a motort?van valami "bevált technika" vagy...?