Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na jó én ezt komoyan nem hiszem el már...
nem lehet valaki ennyire sötééééééééééééééééééét. legalább ne bizonygasd könyörgöm igen pl "A hát ha sokat hajolgatunk megfádul" vagy. "Hát ha Gábor itt lenne, tudna segíteni"
Úristen
berikz te neked mi lett a régi Tl motorral a baleseted után
Ez komoly ami itt megy
direkt megnéztem ezt az egy szót a kedvedért az openoffice-ban és mind a 2 helyes
neeeeeeeee
külön és egyben is helyes most néztem meg direkt
tuning látom a műmájerben is alakítasz
"A motoros futár fórumba hát ha van vmi ötlet "
Mindenki verekedne
na most akkor
mindenki verné egymást
minden kiverné egymást
vagy mindenki kiverné a másiknak?
A probléma orvosolva lesz, de az a bántó megjegyzés tényleg nem kellett volna
bocs majd videó lesz, de már unom a témát
"akkarok eről"
könyörgöm állandóan azt írod h "akkarok"
azt a képes dolgot remélem h nem gondoltad komoyan h betolsz egy képet és itt majd mindenki azt mondja: na bazz tuning igazad van, tényleg már a képen is látszik h azt mondja h jó szágok...
akkor nem kell elhinni de majd csinálok róla képet ha kell itt lakik igaz picit részeg szokott lenni de már nem akkarok eről vitázni
aha persze... jó mind1 nem érdekel csak ne nézz hüyének... köszi
a szomszédod azt mondja h jó -(szünet)- szágok... valószínű
a jó szágok az csak poén volt a másik az meg télleg az én marhaságom volt
már általános iskola 2-ban nem írtam iyen hüyeségeket. "jó szágok" meg "minden ki". Esetleg elgondolkoztam 1-2 j-n meg ly-n de ennyi. ráadásul folyamatosan így írod tehát nem félreütsz hanem ennyire tudsz helyesen írni. már bocccs...
basszus ti már rá vagytok szállva arra, hogy mit írok le --- hibák előfordulhatnak ez van nem vok még 22éves (tudod az a 7 év)
"minden ki verné "

ezt komoyan nem hiszem el Szerintem te román vagy nem magyar
huuu az télleg mókás lenne minden ki verné egymást
1ft-ért átkiséri a csigát is
viszek kamerát ....meg boxert

Azt megnézném parkolóban 15 motoros veri egymást repülnek a bukók ,csizmák
én benne vagyok
Ez elég szánalmas
1 valamit tudomásul kell vennetek mielött mindíg a másik anyagi helyzetét firtatjátok!:15 évesen X százezer forintos motorotok van-ergo totál ciki ennek fényében a másikra kiabálni,hogy anyuci a picsája alá tette a vasat!15 évesen SENKI sem kapar össze 500000Ft-ot !!!Max.akkor ha olyan,hogy 1 ft-ért még a csigát is átkíséri a zebrán!De ezzel nem is lenne semmi baj...csak akkor legalább ezt a témát mellőzzétek

Az utóbbi időben mindenki harcikakas lett is és mindenki pofán akarja baszni a másikat...
Na tavasszal csinálunk 1 RS 125 talit és akkor ott lehet ösznépi bizkózás
ebben a szférában versenyhelyzetnek tekinthető mind a preferenciák mint az allokációk miatt.