Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja értem
amúgy lehet egy olyan szoba kellene hogy fiataloknak és minden ki oda menne
neki nem mernek beszolni
ez a megoldás lenne az MC=AC amikor ugye optimális:) persze ez csak versenynél értendő, monopoluimnál más a helyzet
kéne egy "off" topic
joe-z pedig akkor az Sv topicba ???
Ez gáz ami itt van
nem írom be a tisztelet miatt, ami csak azért jár neked me idősebb vagy...
Bencce, erre van egy kisebb határköltséggel járó megoldás:

Z3 elhúz a tzr50 topicba
tuning az NS1 topicba
stoppie a tuono topicba
Dadis az ööö... a 138. topic de minek? - be :))

és akkor jó lesz
te honnan ismered Lórit?
bencce és z3 neked is igazad van ha bár lehet elkerülnék ezt a sok hülyeséget
amit magam is csinálok ja és bocs Lóri ha msnen genya voltam
jó ötlet bár ez a forum így otthonos...
mit szólnátok ha létrehoznánk egy rs-125 csevegés topicot, és ide csak a motorról lennéneka kérdések, a matektanár meg a "qrva anyád köcsög" átkerülne a másikba?
Matektanár nálunk is kész mindíg sír hogy csupasz a terem és dekoráljuk ki .... Vittunk SuperBike-os meg hasonló csajos posztereket ..... Aznap matekon senki semmit nem tudott, és összefüggést vont a poszter és a tudásunk között.... bezzeg ez+az. Fogta leszedette a posztert és elvitte haza Biztos azt nézegeti ....
Énekórán meg mindíg zenehallgatás van .... (Walkman mobil )

Föcitanár: 600 fokos víz ....
Diák: tanárnő, 600 fokos víz????
Föcitanár: hűű télleg, ott már megolvad a víz

Csöppet volt vicces

Angoltanár, olasz származású, és kurvára töri a magyart.... olyanokat mondd : "Utcában lakik egy ház" "gábonápehhíly" és egyéb fonomságok ...
A Matek tanár a legjobbfej nekünk!"Azért nemtudtok gondolkozni mert a rágóizmok elszívják a vért az agy gondolkozórészéből"
én nem viszem be a bukkot...
ja de te a mi sulinkba se járnál ... legalibbis max addig amíg egy ilyen akciót elnem kövecc
Meg alergiás a bukókra Haverral mindig feltesszük az asztalra nehogy már a földre rakjam utánna beszólt hogy a kedves motorosok legyenek szivesek a "védő sapkájukat" a földre tenni
én nem járok be ilyen szarokra mint pl az ének..
nekünk jó fej...pl ma felelt 5lány az ég világon semmit enm tudtak és 3/4edet kapott mindegyik...
Jaj kedves motoros társammmal egyűtt mindig basztat Balázs miért nem énekelsz? !Álj fel osztály csend most csak Balázs énekel
amilyénk oan mint a chubwatka a star warsból XD
1héten tőle kaptam a szaktanárimat de akkor nem csináltam semmit
a miénk jó fej "Maszlik úr maga énekel? -öhm őő probálkozom "
Jaj ének tanár ideg beteg ordít feszt lehet vinni zenét !Multkor bevittem a holly dollyt és adott egy 1est a kurva annyát
meg éneken
Töri óra összefoglalás közben is jókat lehet aludni