Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen igen csak már hideg van
Elvileg egy szintben kellett volna lenniük de tettem még fel két képet ugyanakkorról.Azokon lehet jobban látszik.Azóta már volt kivéve az eleje meg kékszínű eloxált záró csavart kapott a piros helyett.
Hát...Nekem a következő festésnél HONDA MOTOR 332 Red-METAL festés lessz rajta dúrván sok metállal meg alapozók meg valami nagyon komoly lakk ami baromi puha nem pattogzik le meg sokat bír hőre meg fizikai mármint karcolás szinten is, 100 lenne de ismerős által lessz 60 de megnéztük és: elégg komolyan fog kinézni, de pontosan még énis tavasszal fogok többet tudni amikor már készen lessz, most pedig lassan szedem szét a moccot meg leeresztem a vizet hogy ne faggyon bele(nincsen benne fagyálló) meg lassan de biztosan veszem bele a cuccokat,
Ha anyagilag úgy jön össze ahogyan szeretném akkor brutálisan komoly lessz mond motorikusan mind esztétikailag
Csak lenne már úgy
eléggé milliméter pontosan egy szintbe kéne lenniük.
tényleg nekem is olyan volt de én visszaállitottam egy szintbe
Zsóóóti, az a datlapodon a 2003.július című képeden (2.on) láccik, hogy az egyik telószárad fentebb van mint a másik, az mért van? azzal lehet állítani a teló keménységét?
nekem is 20ért festették le a kis RS összes idomját és szép lett
Nekem a kék fehér festés 20000 FT volt és ezt is profi festő festette aki csak motorokat és robogókat fest.A dekor meg 5000 volt a két oldala a többi dekor az meg volt.Ti valami arany szemcsés festékről beszéltek????
A Biker Boyz kevésbé volt mese mint a vas.
ettől független ugyanolyan marhaság, de talán egy icipicit több realitással.
bár még ígyis egetverő baromságok vannak benne...
Én nem a Vasról beszélek Abba csak a csávó Apriliája a jó meg a motorosruhája

Én a Biker Boyzról dumálok magyarul VAdmotorosok asszem ment moziban is na az kőkemény igazi feelinges még sírni is lehet rajta
Annyira nem de csak az idomot baszta szét a többi jött magától:D:D
huuu bakker az a vihar elég nagy pusztitást végzett.Milyen vihar volt az CUNAMI????
Nagy vihar volt és suttyó haverom kitolta a garázsból amúgy 120 kg de mindegy lett volna ha 140 akkor is eldől mert földre támasztotta))::
Fej far idom törés és repedés(a plexiről ne is beszéljünk:D:D) meg sajna megragadt nem adtunk neki normális kenést gyertyacsere utánn, meg az e-h teló szar első fék az alapból megadta magát de időnként csak a hátsó meg tökig kopott azon kívül 1 főtengely felújjítás sem ártana meg e-h gumi lánc lánckerék ööömmmmm......... ja
60-ért barátiba átfestik!
Kinéztem a színt, de az állam leesett az anyag 50 helyett 30 meg a munkadíjj is ugyanennyi és ugyanígy
Eggy profi (csak motorokat) fújó emberke csinálja meg, a többit meg behozatom eggy ismerőssel vagy ami van M.o-n azt meg próbálom beszerezni
Végül is nagy a baj mert soka ajavítani való és kevés a zs
Kb 300-350 lessz a vége mikor kész lessz!
Mostmár mennem kell de holnap majd bővebben!
Bye all!
azon a cronon minden annyira könnyű, h a viharban elvitte a szél.
és jelentös az anyagi kár??Mit tett vele a vihar széltöl felborult vagy mi??
Köszönöm, de sajna már nem így néz ki, srácokkal iszogattunk és kinnmaradt egy viharban(tudtom nélkül)
De tavaszra mindent(kivétel nélkül) megcsinálok rajta
Dadis ne félj arra is költöttem...
A te Cronod is szép nagyon
ITALIA POWWWWA
Költötted volna inkább a blokkra :)
Külsöleg csak festés matricázás 40eft kb 30volt a festés eccerü piros szin matrica kb 10 de nem tudom már pontosan vázat én poliroztam felnicsik asszem 3000e volt nem kerül sokba igy megcsinálni csak idö meg türelem kell hozzá meg egy jo dekoros
Iszonyat fasza a motorod!!!!!!!!!
1 kérdés!Ne mond hogy mit cseréltél le csak hogy mennyibe került míg ide jutott?
Hoppá Ézed azé Fasza
szunyi szerintem az adatlapom mindent elárul....
Pont amire megjött a rosszab idő. Amugy miket csináltál rajta?