Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Haggyadmár legalább van min röhögni.
hát már nem, azért de be kéne taratni bizonyos határokat, persze lehete gymást fikázzni de ez azért ez durva volt, nah én most ha nem haragszotok mellékeltem a csúnya beszédet, de tudok
Ez nem neked szólt
Zsóóóti ha rám is céloztál képzeld én az első motrom azt kaptam de most hogy rendbe rakassam meg minden a nyári melós pénzemből lesz és hétvégenként is járok segíteni hogy tudjak venni, mert nekem meg mondták az elsőt kapom a többi az én dolgom
Ezt a sablonos szar közhelyet hogy motoros össze tartás miért kell minden személyes problémánál előszedni??? Had döntse már el mindenki, hogy kivel tart össze és kivel nem. Ez egy elég nagy hülyeség szerintem. Mert tőlem ne várja el senki hogy egy kis 14 éves hülyegyerekkel akinek apuci meg anyuci a segge alá raktam a méregdrága csili vili motort és a kistakony ezt meg sem becsüli csak folyamatosan nyelezi a gépet meg "streefighter" bemutatót akar tartani azzal én nem tartok össze sőt...
Jah ezt senki ne vegye magára de ha mégis magára veszi az sem érdekel
te milyen neveletetésben vettél részt? mondták h nagyzolj meg minden? gratulálok,büszke lehetsz az egész családodra....de megmondtam,kussolj,senkit nem érdekelsz,mindenki téged olt ha még nem vetted volna észre...
mi vagy te bazmeg? pap? motoros összetartás az motorosokra vonatkozik és nem holmi divatbuzikra....
lehet hogy igaz nem vitattom de legalább msnen na félne
íme a motoros össztartás csúcsa !!!!!!
aki ilyet kíván a másiknak elképzelni nemtudom milyen a lelki világa, és milyen neveltetésben vett részt...
te paraszozol, és közbe úgy beszélsz hogy a szüleid elásnák magukat szégyenükbe !!!!!!

én szégyellem magam a hozzászólásod eszmei tartalma miatt
Többet tud a 2T-ről mint az itt fórumozók nagytöbbsége együtt véve. Azt hisezm ez épp elég.
szeretett ünnepe XD
rám mászik vmi Lóri nevű gyerek oszt leszól XD azt se tom ki meg semmit se de nem is izgat
miről beszélsz? asszem még log is van,de pont neked nem fogok magyarázkodni,meg úgy gondolom nem is kell...mindenki tudja h mekkora paraszt vagy,ennyi....tudod mit? remélem mész majd a tuonoddal és megint elbasznak és rommá töröd magad,úgy h nem fogsz felépülni aztán baszhatod a pénzedet PARASZTKVALITÁS...részemről ennyi,akár be is kussolhatsz
ez nem így volt, de mind1.
figy ha ezt nem tudod magadba lerendezni, vagy higgadtan msn-en akkor értelmetlenség beírni ide. ráadásul elferdítve elég negatív irányba ...
ismeretlen alak véleménye nem érdekel
ki a fene az a lóri ???
hát de most figyeljetek,érmes gyerekről ennyit: beszélgettem vele msnen a caponordról mert faterom úgy néz ki vesz 1et 1 milláért(jó ár) és ez a buzi elkezdte h az övék is eladó...mondom mennyiért? akkor még félre beszél...jó kinyögte h 2,5....2,8ért van új ezt tegyük hozzá,és akkor azt mondja h tudom h nincs pénzetek rá ezért mondom ezt...ekkora görény nincs még egy...ez nem sznobság hanem szimpla parasztság,ilyen hvcs,játszunk felvágósdit,bivalybasznádon ez a divat,meg jujj feljövünk Pestre a bank dance hallba...hol élünk bazzeg? Pest egyik legszarabb helye....lol
jah, énis, meg lóri is :)
Dadis és ki üzeni ??? sztem a te személyiséged
talán mert sok a csicska ? ^^ (*_*)
Ez csak egy fórum...
Gyerekek karácsony van mindjárt a szeretet üneppe Miért kell veszekedni?
akkora csicska vagy ...szentem te pénz alapján válogatsz ismerősöket...ahhoz értesz....nagyzolsz...mert 1 kis buzi paraszt vagy,de amellett meg beszari mert nem mersz szólni h jössz pestre...hidd el,ha szóltál volna lehet megsimogattunk volna téged 1 páran.... de kis faszszopó vagy ennyi....
nevegyél a szádra!!!!