Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én lehet h kénytelen leszek eladni a rucit tavasszal ugyanis igencsak kezdem kinőni:P:P
68 at bőrcuccra szántam Télleg SHOX arrow-ról vélemény? Bár monták h csak azt ne, de azér valamit mondhatnátok róla
Nekem AGV S4-es sisakom van... nagyon jó sisak szerintem és leteszteltem esés szinten is ... rendesen védi a búrám és nem is látszik rajta semmi karc semmi... szal csak ajánlani tudom.. én 68-ért vettem most valamivel olcsóbb
na ugy néz ki airtechet veszek debrcenebe 62röl van 47ért akciosan
Nemtud valaki kipuff véget RS-re (arrow vagy valami jot)?????
Kössz Joe!

Hát N750VX-et megkapom most Pardiban 25000-ért, K Series nem tom mennyiér, az egy telefon, abba meg az a jó, h ha szar akkor csak visszaküldöm a srácoknak. Pardiban nem biztos h olyan jó arccal fogadnának Szerintem AGV-t olyan 20ért megüzletelem. Akkor meg az AGV jobban megéri Nem járt mostanában valaki Superzone-ban?
persze,ha jó motort hozott volna be,akkor tuti nem kapja szét alkatrésznek...,gondolom kint megkapta poton pénzért,mert már senkinek nem kellett..
kipufogó! vágd szét aztán pucold ki ami oda nemkell!!!
mondja már meg vki ha tudja hol a folytás az rs 50 apriliaban
Azért akarja alkatrészekbe mert lehet rotty állapotban volt azmeg 200rongy és alkatrészből meg lehet jobban kiszál szerinte, de hamar ráfog jönni hogy nemugyvanazahogyaztőelképzelte
Sokminden rajta fog maradni, mert senki nemvesz olyat...
SZerintem nem véletlenül ALKATRÉSZEK eladók
összerakni és hajtani!!
na?
Attol függ mit akarsz vele...
Hello mindenkinek!szerintetek megéri???
és mennyi alkatrész hiányzik ehhez???

www.motor.hu/motor_vpage.jsp?i...
Énmeg kint rohadtam 2-3 fokban lőtéren rallyversenyen szervízcsapatban. Most meg éppen 0 fok alatt vana hőmérő.
Hát igen ez a másik dolog, nekem ilyenkort már melegem van
mondjuk mára lehűlt a levegő...
legalább annyira nem fáj a szivem
nemtom Te hogy vagy vele Dadis tesó, de itt mifelénk 13-15 fok volt a hétvégén!!
Hát ilyenkort már bőven bele szoktam rakni a kabátomba a belsejét, mostmeg még le is kell venni.
Nem .
Jó ehhez hozzá tartozik hogy hólapátoláshoz még nem öltözöm fel úgyhogy pólórövidgatyapapucs
És korházbol irsz??
bazz én mostanában mindennap pólóban mászkáltam.
igaz...
Irigyelte őket a harapósló, motorozzon ilyenkor a jegesmedve, minusz van nálunk.
én meg csak az MDS-re szavazok... 40ért ennél jobb bukót nem hiszem h bárki talál (Rossi versenyzett benne).
lassan 2 éves és kurvajó!!! nagyon szeretem

TZRr,
áh nekem pénzügyi okok miatt elmaradt a hétvégén a mocizás.. kocsival jártam a 47es vhely szeged közötti részén, és énis sok mocist láttam.. irigyeltem is őket... :(