Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem arról van szó...szimplán buzi búrád van,ez a holnap töri doga című kép szánalom,na meg a kurva érméid....lúzer...ennyi
"jó szágók"
ezt az értelmes mondatodat msn-en is írhattad volna. vagy akkor nem vagy ilyen menő
te tudod ....
de ha még mindíg ott tartassz hogy megversz (nincs indokod rá) mito7gangal 1ütt akkor csak sajnálni tudlak .... ha nem vagy képes túllépni egyes dolgokat ....
biztos mély személyiségzavart okozhatott neked valami ....
Már ezerszer elmondtunk, hogy próbálj meg értelemsen írni... jah és üzenik, hogy takarodj az analfabéta kurva anyádba fórumról
direkt írtam így oan parasztosan akkartam direkt
mindig a mamáék szomszédja mondja ezt XD
na mivan? nem szóltál hogy jössz? pedig meg néztem volna a buzi búrádat....főleg összeverve
te az összes nyelvtanóráról hiányoztál
mérges egy jó szágók
Hajaj! Honda NS1-ekkel vigyázni emberek
Balko vs rs125topic
műsor indul...csapó 1
Jaj édesanyám kellet nekem elejteni a 600rr idom szót
hát most figy Tyt egy idom szett meg az alkatrészek 175ezer lenne színre fújva, de stoppie apja lehet tud segíteni alkatrészben. célom meg hogy 1csili-vili állapotba rakjam és hogy tavaszal eladjam. amúgy meg a hegessztet idomot nem ismerni fel csak rutinosak akik lebontják az idomjaidat, de gondolom te se azzal kezdennél egy motor vételt hogy darabokra szeded, használt motroknál meg van ez a rizikó
Figy Tyt nem azt mondtam hogy ez a legjobb megoldás de ha bele gondolsz kicsit akkor a leg olcsóbb és mivel Tuning el akarja adni a motorját logikus hogy minél kevesebbet akar rá költeni. Amugy ha rárakja a 600 RR idomot normális ember meg sem veszi mert egyből látja hogy szarrá volt törve erről ennyit jah plusz ahhoz a lámpa kb anniy mint amenyit most a motor ér.De tényleg jó ötlet volt csak kurva drága. Mondjuk úgyis Tuning dönti el hogy mit csinál vele.
nincs is jobb a szarrá műanyaghegesztőzött puzzlézott idomoknál jól lefújva..


Balko megmondta a frankót, 600rr idomot rá! ja nemis, jobb lenne ha Hayabusa idomot raknánk rá, az még nagyobb és még hülyébben nézne ki!

holnap cseszett marketing vizsga
Tuning az idom mennyire tört széjel hiányzik belőle valamenyi vagy úgy ahogy egyben van? Azért kérdezem hogy lehet e javítani mert ha lehet akkor megtudom oldani nagyon jó áron. Utána egy festés és mintha új lenne. csak lámpát meg műszer falat kell venni.Majd MSN-en gyere be ha érdekel ez a megoldás.
Nekem mind1 csak 1 ötlet volt
meg kicsit nagyobb szerintem mint a gyári
balko csak egy fejidom cbr-é 60ezer semmi nélkül + akkor oldal idom szóval drága móka
De ha 60rugó körül van sztem meglehetne oldani h mondjuk 1 cbr 600rr idom lenne rajta nem?Ott van a cbr idomos mito is .
Hát minta biztosan kelleni fog, vagy valami adat. Idomra meg meddig tart kivágni a lámpa helyét? -semeddig. Na de megyek tanulni mert meg fogok bukni.....
De hallod az pályaidom. És én úgy emlékszem hogy csak gyakoribb sportmotorokhoz csinálnak (GSXR,CBR,R6-R1) De 1 próbát megér
Amúgy elég azoktól kérdezni akinek pályaidom van a gépén ....

Amúgy délutá jöttem haza. ÁÁÁ kurva szar volt a műtét. 4 óra .... 1 napig azt se tudtam mi van ...
meg kurvára fájt.... Ma már elmúlt hálistennek....
Látom nemsok érdekes hozzászólás született

Amúgy Srácok, ki mennyi kötelezőbiztosítást fizet? És melyik biztosítónál??
Hétvégén előkerítem! Csütörtökön meg pénteken is vizsgázok úgyhogy most tanulnom kéne jogot meg biztosítástant...
hy! lécci keresd már meg mert nagyon fontos lenne