Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hol tört ez el???
de szentem kamu hírdetés
csá all!rég jártam erre de látom a veszekedésen kivul sok mindenrol nem maradtam le miujsag rs125eitekkel? ...volt szomszédom most vett 1 K1es gixer 750t,1 motorja sztem kicsit durva kezdésnek
www.hasznaltauto.hu/kereso1.au...
ezt nézzétek meg:S
szegény rs "06
most összetörted a szívem amúgy jó kis játék főleg mikor begyorsul
18 évesen GSX-R 600? azért már ez nem roszz
Nem nyitja meeeg!!!
De ide ne rekj fel ilyenjátékokat hát lerombolod a kisgyerekek illuzioját!!GYerekek a MIKULÁS IGENIS LÉTEZIK!!!
Huuu de berugattam a mikulást leégett a gatyája is Nagyon keméééény
Nahh azoknak akik szeretnek részegeskedni itt egy kis csemege
Akár hétköznap is lehet és a "feeling" megvan !!!
Mikulás bácsi :D
Jajj tanuljatok már meg helyesen írni basszamegakurvaisten
jaja :S van ez így sajna .....
majd most azon vagyok hogy az 125öst megvenni meg veszek ruhát aztán egy pár jó fej gyerekkel motrozni mert már picit unom ezt .....
jó én csak azt mondtam h az 1 arcoskodó már igy kivülről is rányomja a bélyegét az egészre és aki megnézi az oldalt, azt szüri le h mekkora tapló gyökerek ezek a kunságiak vagy kik....
vannak a csapatban ien arcoskodó emberkék de végülis alapjában véve ezen belül van egy kis szűk réteg ami nagyon jól el van.
mert ebben a városban élek, az meg már az ő dolga hogy mit ír fel a netre ha megézzed ott van egy oan hogy linkek és extrema na az az ő saját oldala hát ott is van pár dolog
Műmájer topik, 37274-es hozzászólás.
és miért adod a neved iyen szánalmas dologhoz?
írta Gecze Zoltán én csak a fényképeket csináltam
szerintem ez nem szánalmas.
szerintem ez vicces :))

istenbarmai
elképzelem a helyzetet amikor srác az robogojával elhúz 45-el és kiszólnak h tudjál már róla mennyivel mész, a következő sarkon meg a tanya bike-kal eltekernek mellette...
És ezt nem találjátok szánalmasnak?

Még nagyon kezdetleges formában vagyunk, egyenlőre még csak zümmögünk, de a lakosoknak már ez is sok. Idézek: "Any"d köc"sög ez nem versenypálya" , "Tudjál már magadról, hogy mennyivel mész" , "Gyere ide bazzze", felszúrlak te kis pöc"s" -------Válaszok: "weeem-wem gyeeere ge"ci, mit ugatsz ki a faxxom vagy te itt?!!!!!!!" Reagálás: Megállj te kis pöc"s, gyere ide, addig ééééééééész, há tudod egyáltalán hány óra.....stb....

grat

egyszer kifeszítik elétek a damilt azt az utolsó körödet ugy teszed meg mint amikor a libának levágják a fejét és még fut 2 kört a kertben... hüyegyerekek gyülekezet
...ő meg elkezdett ordibálni hogy mit suttogok?!...
ez már tényleg szánalom, hiszen aki ordított ő maga is tudta, hogy milyen szánalmas de legalább színre fújta volna...
almareszelő
ú bazz ne tudd meg kijövünk a suliból 3an mondom az egyik srácnak halkan /mer én láttam hogy benne ültek/ hogy milyen szánalmas az a két fekete gagyi műanyag a suzu motorháztetőjén ő meg elkezdett ordibálni hogy mit suttogok?!meghogy mekkora szánalom az egész
Mi az a két fekete aprópénz szortírozó ott a motorháztetőn?