Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem Airtech em van és azis sztem kurvajó!
kényelmes, és sztem korrekt az ára is...
majd teszek fel róluk képet csak el is kell készíteni
NAh ki szólított??

Igen van Nitro sisakom. Véletlenül kettő is. Az N311V az egyik. A sisak 2 éves kurva jól tartja magát pedig sokat mentem vele. Szivacs gyári állapotú semmi összeesés a fényezés minőségi a plekó is jo. Menet közben nem rossz elég csendes sisak 140 től kis sípolás hallatszik. Mivel nincs rajta légterelő ezért 180 felett le akarja a szél szakitani a búrádról 125-s re éppen elég és nagyon kedvezményes az ára.
Továbbá van most nálam egy N1200VX ami full karbon-kevlar 1200g körül kurva könnyű Fullos légterelők gyönyörű grafika és fényezés király plekó. Ez csak 2 honapos szoval tartósságról semmit nem tudok mondani egyenlőre aerodinamikailag király 200 körül is stabilan tartja a búrád.
Most akciósan 40rongy a Pardinál ha jól tudom. Megéri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az olcsó AGV-k szarok haverom GP1-e 1.5 éves szivacs összeesve olyan mintha kb 5 éves lenne az a sisak ugy néz ki.
Ami kurva jo az a stealth na az korrekt. Meg a Kseries Rossi
ez a blokk van a 125ös DT-r ben is...meg aszem vemik KTM-be is ezt rakták
itt a gép én még ma láttam elöször ilyet
Ma vett egyik haverom egy Sachs ZX 125ös endurót szedi a lábát elég szépen mentem vele kicsit a földuton de rájöttem h ez nem nekem való Elég erös és még fojtás is van benne a kipuban csak a blokk hangja nem teccik nekem elég zakatolós lehet hogy szét lett hajtva...
Márcsak 1 cím kell:)
MSNRE vegyél föl
Hy all!!!!
Valakinek megvanm már a Motorozás Mesterfokon című könyv??? Ha igen akkor merre lehet beszerezni, mert itt Fehérvár környékén egyik könyvesboltban sem találom:(
Jó oldal. Vannak rajta jó cuccok.
thx az jó és még marad egy kis pénzem is fejidomra
43000 ft
nemtudod most mennyi akciosan???
fekete most 30000 shoxnál

Nekem is Hot Rod-om lesz
Kurva jó sisak ....
Nagyon jó a grafikája
meg kurva komoly ...
shox.hu-n nézd meg a webshopnál
AGV K-Series milyen?? Tudok óccsón üzletelni AGV-t aztán lehet h megéri
a hot rod 47900 de most nemtom h mennyi akciosan
AGV olcsóbb kategóriás bukók állítólag szarok. 30-nál többet meg nem akarok kiadni buksira. Jóarc vagyok mer előző FM bukómat idaadtam öcsémnek, aztán most kéne egy.
én is az vok szombaton veszem meg a hot rodot
Én is agv fan vagyok
Pardinál le van árazva nitro bukó meg csizma, aztán lehet h benézek oda. Meg Superzone-ban is jó leárazások vannak. Ruha majd valamikor tavasszal használtan Zsolti tanácsát megfogadva.
Joe-nak van Nitroja Majd ha megjön bizots mesél róla.... De az biztos hogy Unikum 1 sisak (nem megsértődni )
Amúgy most van karácsonyi akció az AGV-nél és kurva jó áron lehet kapni ....
Én személy szerint az AGV megszálottja vagyok ....
Légyszi mondjatok véleményt Nitro sisakokról