Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már rég kidobták
Ahh bmeg, kidobhatnák má az első képeket az új RS-ről... má épp ideje lenne...
Tyt! Én voltam a hátvégén felétek is! Szegedre kellett mennem, 1ik rokonomhoz! Vásárhely és Szeged között sok motorossal találkoztam, és még az idő is jó volt! Nekem ez volt az utolsó gurulás az évben!
Szeva" jo nagy pangás van ma irjatok máá
jaja én is láttam h bintják széjjel, remélem nem szúnik meg... de kb fél km-errel utána (nem a bah felé hanem előtte még balra le és át a híd alatt a hungária biztosító felé) ott van 1 másik agip. asszem 2-300al ott is drágább a speed 2T de hát ez van. én arra esküszök
Rohadt szemetek!! már akik motoroztatok a hétvégén!!!
én nem tudtam
mostmár télleg csak tavasszal lesz moccozás.. addig meg mindennap háromszor lepolírozom az RSt
Az a kút már nincs ott
Az Agip Racing 2T az jo azt kapta az Sp-is
Agip Racing 2T... tuti jó de ha Budaörsön veszitek az Agip kúton akkor csak M7-en befelé vegyétek mert a másik oldalon kifelé drágább 500-al :)
Nálunk most van eper illatú Igol
És a kipuff szagánál is határozottan érződik az eper illat
Amúgy sztem a Mobil 1 a legjobb ... Abból is a Racing 2T. nálunk 3500 literje (asszem) bár valamiért soha nem néztem még az árát
Aztmondják a szerelők jobb mint a Castrol ...
Akkor nem mindegy.
hát azzé nem egészen mind1...
De haver af1ébe agipot rakott az is jó.
Uggyan, elveszel a részletekben
Nem de a moci akkor is szerette és más meg nem válaszolt.
És szerintem tökmindegy hogy aprilia vagy cagiva vagy honda vagy suzuki vagy egyéb mociba kell-e az olaj.
Ofőm izadtságát. Csak picit nehéz gyűjteni. Meg kva büdös.
má bocs de neked rs-ed van??
motul 800 az kb 5-6 között mozog.
Enyém a motult szerette.
miért is gondoltam hogy itt valaki leirja miloyen olajat használ de buta vagyok....
De viszont ha benzint nem rakok bele hanem csak floriolt és rakok bele egy izzitó gyertyát akkor nagyon fasza lenne
hagyadmá, a floriol nem jo! legjobb ha megoldod hogy meleg maradjon az olaj tartály, és disznózsírt bele
Én floriolt rakok bele mert az nem füstöl és nem lesz tőle büdös az utca