Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És az igaz h az indexlámpája ledekből van kirakva? Mer képen ugy néz ki.
jaja 12ig van skálázva.. olyan 10500ig van erő, de jobb ha hamarabb elváltasz.
úgy van beállítva hogy 11ig sincs semmi értelme pörgetni.. csak kínlódik, mondjuk kurvajó hangja van :))
szerintem egy katalizátor nélküli arrow rendszerrel, meg más beállítással, nagyobb fúvókával azért lehetne alakítgatni a dolgokon.
de nem véletlen hogy ennek 16ezrenként írják elő a dugócserét.
Na gyerekek, most szedtem ki magamat az ágybúl, hát bence: Nekem is ez volt a problémám, de megoldottam,,,, pálya,,, verseny,,,, dobogó Jó ez az utolsó még nem biztos:-D
Neked is így kéne cselekedned
Nekem ugyanez a problémám, de úgyvagyok vele hogy amig nem tudok vmilyen szinten motorozni addig nemérdemes nagymotort venni! Jövöre 125 kupa ha minden igaz aztán meg R6 2000es körüli...
Hát nekem nehéz mert már 2éve robizok legútobb 1 tzr125el mentem 6ból 1szer sikerült elindulnom
Elindulni gyerekjáték, inkább a megállás tud problémás lenni
Nekem csak az lenne 1 óra h elinduljak vele
hát pl alám hiába adnál egy R1et a hringen...még bicasjjaj is lehet leelőznének egyenesben ellenéjk de sok időt elvenni az hogy kikell kaparni a kavicságyból a gépet
Engem ki tennének az e.ringre 1 k5 gixxivel még 1 simsonos is körbe motorozna
komolyan?
szerintem ez "pilóta" függő
Én a hőnáhított gixxer melett szavazok
hát de ezzel nem lehet 2személlyel menni, városban sem igazán szal nem tom... legjobb az lenne ha kikönyörögném h vonassuk ki a forgalomból nem kell rá semmi pénzt fizetni és ne kelljen eladni az uj géphez bár ez kizárt. de amint elkezdek élesebn dolgozni az első dolgom lesz, hogy egy 125 2T-t beszerezzek. visszaszerzem majd ezt
ez mondjuk igaz. mint euroringen a srác a k6ossal , körbemotoroztuk mindannyian
Szerintem "A" verzió bocs Kornél
hát belehet tenni a gixernek ha jól meg van csinálva az rs....kis reszelés 1 gyűrűs dugó stb
szerinted?
bazz nem bírom eldönteni h gyúrjak rá a pályázásra meg a ersenyzésre, vegyek idomokat, kipuff, meg profi beállítások, vagy jövőre eladni és a hőn áhított gixert megvenni :S :S
Uj Rs 12ig van??hmm régebbiek 14ig....
12-ig van skálázva??? az h lehet? én úgy állítottam h 12 félig lehessen pörgetni, az még nem gáz
Nyugi srácok a Csabiból csak az irigység beszél . Azért irogat folyton ide mert ő is nagyon szeretne egy rs-t
Örülnél te egy szutyok RS-nek!!!! A gagyi Mitodat told el a szeméttelepre
Capello,
a NASA-val megbeszéltem, és azt mondták talán kiadhatom neked az információkat.
sebességben 11et pörög, üresben menne fölé is csak nincs szívem hozzá. 12ig van skálázva.

Schreiber Csaba, az egy gyönyörű álom lenne :)
te álladék
áhhh gyerekek rémálmom volt, azt álmodtam, hogy kimentem a garázsba és a gyönyörű Mitocskám helyén egy szutyok Rs-es állt,,,, bbbrrrrrrr borzalmas, kirázott a hideg,,,