Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaja, nem is akárhogy .
Ha nekem vki azt mondja mikor meglett a gixxer h december 10.én is motorozni fogok és belerakok idén 1200km-t akkor sztem a pofájába röhögök...
Mondjuk ebből az lesz h májusban meg -10fok lesz
Akkorát moccoztam ma huuuuh ti motoroztatok????
épp nézem adatlapodat és csodálkozom, hogy mi lett egy RS-esből,,, Nem gondoltam volna
mit oltasz te hüye?:)):):)
"oltom Bencét meg Kornélt msn-en" pffff , agyadra ment a limuzin
Na szééép, tök nyugodtan oltom Bencét meg Kornélt msn-en erre feljövök ide és látom, hogy velem példálózól ennek meg lex a böjtje vagy milye:-) na valaki mondjon valami érdekeset
a képhez hozzáfűzném, hogy de én akkor is jobban bedöntöttem:-) csak más lett a kimenetele
Mit szólnál egy duetthez?
Ezt bedöntötte

Majd lesz video 2 és figyelembe veszem az észrevételeket
vááá elolvastam a termést egészen beindult az élet d.u.-tán nem volt élet szinte .......
én is csináltam onboard felvételt de nem tom feltölteni
amúgy megkaptam a kreszvizsgám időpontját dec.18
ja nem a tieddel:)


aznap a te motoroddal is döntöttek ekkorát
""ÁB kat. jogsival vezethető! (ÁrkonBokron) "" hát ez kurvajó eccsééém
Én tudomtudom!!!

Addig pörög amíg nem tilt! Itt a pont?!?
Jah és a NASA is Tyt-től kapja az infókat
Garnitúra most csak Dunlop Sportmax van az első még "szőrös" a hátsó se sokat futott. Haver csinált képeket csak még nem küldta át MSN-en.Van még Metzeler Racetech 1 edzést mentek vele csak az utcára fölösleges meg kurva hamar megeszi.Ezeken kívűl csak külön külön vannak gumik (külön első külön hátsó).Most nem rég vitt egy debreceni srác pár garnitúrát az egyiket Michelin pilotsport a saját ZX636-jára tolta fel az nagyon komoly állapotban volt
jah mint Tomi a BMWt
Uhh geci ez rendesen adja neki, ennél lejebb má nem lehet dönteni, vagyis lehet de akko má bukta
ekkorát utoljára Tsabi döntött a Mátrába, csak akkor már nemvolt kapcsolata a motorral gecivagyok...
nemaz h titkos hanem egyenesen csak a NASA nomeg Tyt tudja

Gumiügyben vmi?
Jah valószínű hogy a Mito7gang álltal megadott oldalakon titkosítva vannak ezek az információk vagy egyáltalán adat sincs róla
És ha a kis barátunk pontosan ezt csinálta?
Hozzáteszem h ezt én se gondolom komolyan
Én ha vmire kiváncsi vagyok akkor vmi értelmes módon elindulok hogy hogyan tudom megtudni azt az információt...yahoo, google, startlap, stb...
ha ott vmi miatt nemtalálom akkor bejövök ide és itt megkérdezem, vagy vmi okostól MSN en...
Ja igaz.

capello nem mondjuk el mennyit pörög vuhahahahaha