Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a KURVA ANYÁD, az nemtetszik.
És neked mi nem teccik bencécske???
PFFF mivan itt gecóóóó ez kéééész
stoppie te is pályázhatnál néha a dijra csak te már tulkoros vagy
szerintem te ne írj ide loser
"ujonnan csatlakozottak között kioszott legnagyobb fasz díjat"
Majd leestem a székről a nevetéstől
Ez nagyon teccik

Amúgy tényleg elég fogós kérdései vannak
szunyog szerintem pihizz egy darabig nehogy irj valami butaságot... mert bencee elolt és én megfulladok igy is fáj a torkom meg beteg vagyok
"""ujjonnan csatlakozottak közötti legynagyobb fasz díj"""
lefordultam a székröl
hahaha :) Énis innen vettem szinte mindent. most kicsit pihi, majd, ha úgylesz lé fojtatom... De versenyezni már tuti nem, elég volt az a 3 év :D
Gazdag lennék aranyból lenne a biciklim felnije
És ez még csak egy triál bringa
szunyog16 Te megkaphatod a ujonnan csatlakozottak között kioszott legnagyobb fasz díjat. 3 napja olvasod a fórumot és eddig csak ilyen hozzászólásai voltak h milyen sokitt gazdag az uj rs-sel meg egyben fizették-e ki az rs-t. állítsad már le magad a faszkivan annyira utálom az iyenket olvasni, meg gondolom annak is a fasza kivan akinek ezeket felteszed. tanuljál már jómodort, anyádtól is azt fogod kérdezni a karácsnyfa alatt h mennyi volt ez a hintaló vagy mi?
Ennyit költeni 1 biciklire 13ezer akcióban 1 felni pff
Nem szívóm csodálom a triálosokat de engem az nem vonz, én hegyi ember vagyok ott érzem magam jól
műanyagbringás :D:D:D Najó, ne szívd mellre:)
CC-s vagyok
Akkor nemjártál még biketrial.hu fórumon...
Amúgy el is felejtettem írni, ma feltettem a szétvágott kibelezett, összeheggesztett, lefestette (eredetileg fojtott) kipcsimet, és naon zsírul működik! Nagyon szokatlan volt, hogy még 8 ezertől kezd el húzni mint állat, de sztem meg fogom tudni szokni
Csak ne lenne ez a szar tél
Ezt csak úgy általánosságban mondtam.
Ezt már nem neked írtam bocs.
1 szót nem szóltam a biciklisekről, úgy látom nem esett le annak a lényege amit írtam, lényegtelen
Általában Hondára, Szukukira meg egyéb ilyen JApán gépekre szoktak elakadásjelzőt tenni ....
De ott is csak 600-as vagy annál nagyobb gépekre.
Az olaszok nem szoktak tenni mert felesleges
A japánoknál meg hát ugye ki tudja

Na jó csak vicc volt. Nem megsértődni
Amúgy meg pont fordítva szokott előfordulni a dolog
A biciklisek legalább jó fejek ott nincs balhé csak normális beszélgetések, ellentétben ezzel a forummal ahol csak széthúzás van