Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fáj neked?
Pedig azt nem lehet mondani h soha nem akadnak el.... Ezek inkább megakadnak
nem bántásból, nekem aztán tök8, csak kérdeztem
vdani666, te mi a f*sznak teszel fel biciklis képet??
Mountain Bike topicba is írogacc??
Hát mert nagymocikon láttam már elakadásjelzőt csak azért kérdem.
enyémen se index se tükör extraként van benne power szelep
nincs minek az??
Ilyen extrák mint pl. az elakadásjelző van ezeken a 125ös gépeken?
Jól látom hogy újítottál egy gixxer 600at Te is? (képen a szürke)
Szerbusz:)
Hát legyűrtem már kemény 1000km-t vele, úgyh mondhatom h tegeződünk már:). 10 fok alatt 1x indultam el, akkoris azért csak mert muszály volt, de iszonyatosan csúszkált a segge, pláne ezzel a fos gumival... Már várom a jövő évi euroringezést , na ezt ne vedd kihívásnak mert eszemben sincs ilyesmi
üdv
Pörög itt az élet héééééééééé
...lábujjam
igen, nehéz volt. fájt tőle a kezem, aranyerem lett és leprás lett a bal nagylábújjam. :)
Ennyit kellett volna eirni. De amugy nahéz volt leirni?
na csak mert lassan jön a mikulás, válaszolok.
nem akarom hogy a szívedre vedd, aztán még itt rosszat álmodsz, meg pszichés problémáid lesznek.

egyben kifizettük.

üdv
Nos Tyt. Én kb. 3 napja olvasgatok a fórumon. És amint látom már elég régóta megy ez a fórum több mint 400 oldalt irtaok már. De végülis ha joban letutdsz irni egy jó hosszú mondatot h pl. olvassak vissza meg minden mint h csak anyit irtál volna h : igen, részltre v vmi hasonlót én azzal is megelégedtem volna. Csak hát azt hittem h ezen a fórumon normális emberek vannak de ezek szerint tévedtem. De azért kössz szépen:/
Szega Kornél bácsi barátkozgatsz a mocival???? Azért ovattal a 15-fokkal ,jó időt érzel de az aszfalt nagyon csuszik.
én inkább felkötném magam.
Fejfájás miatt ma eljöttem közgázról, de általában elküldöm a tanárt a ... ba.
Ő is utál, de hogy biztos legyen benne a folyosón meglátom undoródó pofát vágok és elfordulok
Nincs valami érdekesebb?
KOrnél, dehogyis! de én nem venném fel speciel

Vdani, vár rám egy 450oldalas mikró, egy 400oldalas marketing, 2 rohadtvastag management, egy politológia, egy szociológia, és egy kalkulus könyv. ha gondolod segíthetsz!
ezzel arra célzol h én igen?
Mit?
Dehogynem , ezt barátságosan mondtam
vdani, tanuljál már helyettem is bazzmeg...

RSkornél, hülye nem vagyok!!! :)
Unatkozom de nagyon
ez jó