Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

diáááákhitel!
Ez a Vdani olyan mint a kóboráram!Minden topikba fírkál
bakker, még ha lenne olaj meg benya...
karácsony.. most arra megy a lé.
Ember!ha békíteni jössz fel,akkor talán nem éppen a faszozás a legjobb módja,nem??
A lényeg h holnap 15fok szal mindenki motorra fel
vdani, te meg aztán főleg ne pofázz be
Nem tudnátok erről már leszálni?
Mind faszok vagytok, az is aki elkezdte meg az is aki folytatta.
ezt írtad:
Egy mindenkiért, mindenki stoppie ellen

mondjuk ottvolt a smiley. a lényeg h én erre írtam.
No commet! én nekem már lassan kedvem sincs felnézni mert már unalmas kezd lenni picit ......
jó gyerek az, csak nem látja be hogy ha mindenki ellened van úgysem tudod meggyőzni őket..
most akkor nem azt írtad amit én?
Én se vagyok ellene mert leszarom , legalább beindul a topikélet
ebben nagy igazság van!
egyiksem.lopták
de most komolyan.tök mind1 nem?
Kornél, én nem vagyok stoppie ellen!
jó gyerek az, csak nem látja be hogy ha mindenki ellened van úgysem tudod meggyőzni őket.. le kell szarni.

Szúnyog,
olvass vissza. nem írom le ötmilliomodjára.
GTA SAN ANDREAS tehet mindenről
Régen nem volt Vatera szabályzat és mégis voltak bűnözők...
Akkor most ,hogy is van ez?
Azért kíváncsi lettem volna arra,hogy lett volna-e elég merszed ahoz,hogy bekopogj az 1500Ft-oddal a hengerért....
Tyt te a mocidat részletkre vetted vagy egyből kiisfizetted az egészet egyben?
"Ha úgy gondolod miattam (saját suvenir jogod) tedd azt."

Tartsd meg a SZUVENIR JOGODNAK TE!!!

hiányoztál nyelvtan órákról?
tudom mien a tuono 125
Ez csak a név. Amúgy 85-90%-ba RS. Ez csak 1 modellváltozat ezért gondolom azt hogy RS 125 Tuono. A szervízkönyébe is RS 125 Tuono van írva (ami azért elég hivatalos papír) meg a rendelési kódja is ez ...
Amúgy nem túl sok dologban tér el a 2 motor .... Kormány, idomzat, hátsóülés, fejidom ... szoval csak apróságok. amúgy minden más ugyan az!!!
Csak az a baj Stoppie te kezdtél el vele kötekedni ezzel a szabály hülyeséggel
valahol Aprilia RS 125 Tuono-nak valahol meg simán Aprilia Tuono 125nek írják 1000es Tuono-t is láttam már h ugy volt irva Aprilia RSV 1000 Tuono de szerintem sima tuono igazábol
Sztem már rég nem lenne semmi gond, de vannak akik állandóan felhozzák ezt a témát....
Szétmegy a topic
Ha úgy gondolod miattam (saját suvenir jogod) tedd azt.
Ha úgyvéled hogy előtte 1 nagy baráti kör volt, és mindenki szeretett mindenkit (mint barátot).
Én mosom kezemim ebbe a témába.

Bencce, ha most arra akarsz kilyukadni hogy nekemse RS-em van, hanem Tuonom akkor elárulom hogy a motor típusa RS 125 Tuono.
De ha szerinted ez nem RS, akkor mi
Egy mindenkiért, mindenki stoppie ellen
Stoppie te akkora idiota vagy hogy fát lehetne vágni veled..... ilyenek miatt megy szét a topic....
ááááá geec mik voltak itt tegnap.Csak annyit szeretnék mondani Stoppie te átszoktad gondolni a dolgokat mielőtt leírod????8 éves unoka öcsém nem ilyen naív. Hallodezen a szabály nem betartós hülyeségen nagyon kifeküdtem.Nőj fel csakk ennyit írok!És most nem a korodra hanem a gondolkodásodra célzok.