Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igazából tök 8 h valakinek van-e pénze vagy nincs vagy szalonból van uj motorja vagy nem. az gáz h kibaszott piti dolog 1500 ft-ot ajánlani egy iyenre.
ha már dadist megkérdezed h van-e rs-e stoppie akkor megkérdezhetem h neked van-e?
ha ennyire foggal körömmel ragaszkodsz a szabályokhoz elveszett ember leszel. nem erről szól az élet.
Van RS-ed Nincs.
Műszaki dolgokról beszélsz Nem.
Menj oda ahova akarsz te!!!!!!
Mondatm, lehet baszogani, nyugadtan .....
Érdekelis? Te leszel az utolsó akinek a tanácsaira halgatni fogok....
Amúgy visszalehetne olvasni hogy hogy is kezdődött a dolog!!!!!!!!
Mert nem én kezdtem el itt erölködni ezen a szaron!!!!!
Ti osztjátok állandóan a népet hogy olvasson vissza! Ti is olvassátok vissza ....
Belinkeltem a képet.... El lehet rajta gondolkodni meikünk is baszta el ....
De ha valaki komolyan bedől annak hogy vérkomolyan meg akartam venni, az sztem túl sok mesét olvasott!!!!!
Én adok azért a motorért 1500-at
kecskebaszo kormanyos aprilia
kecskeszarv!!!! bokán fosom magam..... dadis te egy állat vagy!
Napi tanulsag: Soha tobbe ne gyere forumra :) Rajohetnel vegre, hogy nem neked valo a motorozas,, latod csak a konfliktusok vannak mindig. Sztem felejtsd el. Menj dobd ki a kecskebaszo kormanyos apriliad es menj koncertekre (ahova engem nem engednek ) :)))
""Amúgy nem kell betartani a szabályokat, csak majd az ilyenekből lesznek a bőnözők, mert nemtartom be a vatera szabályzatot, aztán majd nemtartom be a törvényt se mert az is snassz.""
ez azért enyhe túlzás nem?
Na látom megint alkottál stoppie
Üdv,miért blokkoltál ki?
Mai napi tanulságok; - Írni kell minimálárat
-nem kell egyből cirkuszolni, meg balhét csinálni, ha nem tudod mi-miért történik---- nyugodt temperamentummal is meg lehetett volna beszélni ezt
De tudod, amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.
És hát elég durván kezdted a dolgokat ....
ha ezt a hozzászolást hamarabb irtad volna be akkor nemcsináltam volna belőle ekkora cirkuszt!
olvasd már el mennyire gyerekes vagy...téma lezárva

Mindenkinek Jóéjt!
Dede István jól látja a helyzetet!
Ja ez nagyon durva volt. Majdnem leestem a székről a röhögéstől.
ha szemtelenkedsz, megmondalak édesanyádnak, hogy még nem alszol és fel fog pofozni!
Hát ez durva, de egyben tök jó!!!!
"...de ha szemtelenkedsz, megmondalak édesanyádnak, hogy még nem alszol és fel fog pofozni!"
stoppie. nem akarlak megkezdeni, de van egy kör akik egymás között adják veszik a használt alkatrészeket, vagy cserélgetik. ez a henger közöttünk azért nem került gazdára, mert senkinek nincs ennyi pénze. ezért lett meghírdetve. de ha szemtelenkedsz, megmondalak édesanyádnak, hogy még nem alszol és fel fog pofozni!
Elég rég írtam már, de elég "jó" fórum közösség alakult itt ki
Legyen már nyugi, nem érdemes egy hengeren ennyit vesződni (szerintem)
Neked meg stoppie, ha nagyon szeretnéd akkor előkerítem a valahol elfekvőben lévő rotax 123-as hengerem és Mikulásra elküldöm...
ezért nem ír erre a fórumra csak kevés ember, mert hülyegyerekek osztják az észt délutánonként, hogy ki szart fényesebbet aznap!
Vicces fiú vagy....
Én is cikizzelek?????
Te meg nemülhetsz fel bazdmeg a hullámvasútra se mert nem vagy 150 há-há-há
Amúgy faszse akar cigitvenni, mert tudod nem dohányzom
De jó vicc volt.
Sztem kár veszekedni mert 1, nem ide tartozik a dolog
2, aki elhiszi hogy megakartam venni 1500-ért az sztem még a télapóba is hisz
Amúgy lehet mindenki másnak is baszogatni (robka, istvánbá) csak semmi közötök az árveréshez.
Lehet vitatkozni a szabályzaton, meg viccelődni rajta, de aki regisztrált tag annak el kell fogadnia a feltételeket, vagy nem kell regisztrálni !!!!!!!!!!!!!!
Amúgy nem kell betartani a szabályokat, csak majd az ilyenekből lesznek a bőnözők, mert nemtartom be a vatera szabályzatot, aztán majd nemtartom be a törvényt se mert az is snassz.

Lehet viccelődni, kritizálni, baszogatni meg miegymás.
Nyugadtan .....
Ti mindannyian szépek, okosak, hiátlanok, szerények, és egyéb pozitív tulajdonsággal megáldottak vagytok ...
vmi ilyesmit akartam volna irni csakhát amikor megláttam a postafiókom....
STOPPIE! azért árulták azt a hengert, mert szerettek volna belőle reális pénzt látni, mert más dologra akarták költeni, amihez szükség lett volna a henger árára. ők saját maguk dolgoznak meg a motzorukon lev összes cuccért. ne vedd bántásnak, de te neked zsír mocid van szalonból és így nem érzed a pénz hiányát. inkább segítettél volna eladni a hengert a haverjaidnak és nem játékot kellett volna űzni belőlle. aperelgetést hadjuk inkább, mert fogalmad sincs hogy dolgozik. tudom mert barátnőm ügyvéd. nemRENDÖRNŐ.
És ha nem kell a henger akkor miakurvaanyádért licitáltál rá megint????

szted miért licitáltam rá 1400FT ra??? hogy abuzi fejeddel rányomjál 1500al???
NA PERELJED BAZDMEG!!!
egy egészséges doboz cigit nemvehetsz anyád nélkül a boltba akkor majd te fogsz engem perelni??? najo van hagyukkezt

a seggedbe felnyomnám a dugattyút!!! de nem az Uj Vertexet hanem a maradék 3at a polcomról Ezt érdemled nem az 1500FT os Hengert!!!!
Csá
E is van a nevem végén
Így felszívod magad a dolgokan
még 1 egészségeset se tudsz nevetni??
most komolyan azthiszed kell az a kurva tetves hengered
tőled még papírzsepit se vennék

mit szívózol
TE BASZTAD EL AZ AUKCIÓT !!!!!
Csak próbálj meg szívózni, kiperelem belőled azt a kibaszott hengert 1501Ft-ért!!!!!!!!!
Kár mérgelned magad, mert ha szívózol te jársz rosszul!!!!!

Már a múltkor is leírtam hogy kibaszottul nemkell henger .....
Amúgy te basztad el a licitet és ezt már többször hangsúlyoztam, mintahogy azt is hogy nemérdekel az a szar!!!!!!!!!!!!!! FOGD MÁR FEL !!!!!!
ezzel csak arra akarom felhívni a figyelmedet hogy a szabályzat minden tagra vonatkozik, még rád is!!!!
remélem megtanultad hogy be kell írni azt a kurva tetves minimálárat !!!!!!!!!!!!!!!!!

Na ha még tovább hergeled magad felrobbansz ....
kár vesződni rajta ....
de ha gond van csak szólj