Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aki 1501ft-ot licitál az menjen játékboltba

ilyenkor látszik, milyen sokan olvassák a forumot de nem írnak míg a gyerekek le nem fekszenek aludni! tiszta gáz ami esténként negy a gyerekek között. nem baj! DADIS osztja őket
Ja plusz Stoppi feldughatja a seggébe a vaterás szabályzatot. Azzal szart se ér...Erről ennyit: FUCK stoppie!!!
Hát az hülye bazz.....
Én tuti elküldeném oda ahonnan jött..
Szerintem se foglalkozz vele...
Ez egy baromság, hogy annyiért kellene eladni, amennyinél megált a licit. A tied a cucc és azt csinálsz vele amit akarsz és akkor adod el, annyiért, annak akinek akarod, legalább is erre így működik de így már legalább vége ennek a licitnek és csinálhatol végre egy olyat, ahol megadhatol egy minimál árat... storno
én adok érte 1530at
nonszensz basszus.
egy gyári henger, dugó és hengerfej nélkül 500euro. aki 1501ft-ot licitál az menjen játékboltba, mert még odavaló. nem kell neki eladni!!!!!
Gyerekek ezt nem hiszem el!!!!!
Csináltam egy kamu nevet hogy majd licitálok a hengerre hogy ne ez a GYÖKÉR vigye el és nelegyen belőle magyarázkodás és az 1301FT ra licitáltam 1401FT ra az aukció vége elött 3órával
Erre bazz nézem a Freemailemet és a Nyertes STOPPI 1501FT tal!!

Üzenem kis ZSÍRBUZI nekerülj a szememelé ha erre adsz értékelést!!!
Kiforgatlak te Fasz szájú! megszerzem a címedet és összecsuklak! úgyfogsz kinézni mint a képeden!!
azért ez a kurvanagy felháborodás mert ezt nemhiszem el hogy ekkora Faszkalap vagy!!!

Ekkora barmot....áhhh...
amugy szerintem gyönyyörű
nekem bejön csak a rendszámtartoját fabrikálnám át rajta h ne lógjon ott az a hosszú csunya vmi meg 2 személlyel nagyon megül:S
Láttam de nekem nem jön be.
így -így ,nem vetem én meg a 4T-t,de egyenlőre 2T
agyamra ment a menedzsment zh
Joe, hallottál már élőben 06ost?
pont olyan hangja van mint a 05ös katalizátorosnak..

nem halk, de nem is túl hangos..
nekem egy picit lehetne túl hangosabb, de hát az a jövő zenéje...

amúgymeg ha kiszedném a katalizátort, tuti menne végre már 250et is!!!

Vdani,
láttál Te már élőben "06os RS-t? Szögletes? kép alapján tényleg az...
élőben azért már nem annyir.
Gondolom már azon gondolkoztak hova költözzenek
nem értem mi bajuk van sztem nem is hangos alapjáraton, vagy lehet h a bukó miatt nemhallom? Jó leszarom jelentsen föl de én nem indulok el vele hidegen
volt már h az RS-t hajnali 3kor!!!! járattam a kertben és senki nem szólt semmit


Áhh nekem már megszokták ehhez képest a Gilera halk volt bár azzal nem sűrűn közlekedtem 10 ezer alatt az utcában akkor kaptak frászt amikor legördült SV papa a Ducato hátuljából mikor hazatért este fél 10kor Szombaton és hanng tesztelés
Akkor tudták h jön a szarvilág
Nemtom nekem már szóltak a szomszédok h ne járassam az udvarom merd nem bírják . merthogy a hálószobájuk rezeg, hát mondom szokjad meg mert jövőre napi3x lesz ez
Nem dagadt disznó inkább felbőszült bika
A dagadt disznó nem tud úgy szaladni
jaja és ezeknek ez is a dolguk ,pörgetni,hagy szóljon


Sztem még messze lennénk már hallaná h jövünk.... Kopp gázon azért elég messzire elhangzik a dörgés

Zsolti készülhetsz én otthon a kipufokból kiáramló levegővel söpröm a járdát

Áhh hülyevagy V2 RAPTOR
Ennek nagyon csirke hangja van....
A fő gond az, hogy halk...
Tyt te hogyan vered fel a szomszédaid éjjel??? Nekem a 125-s Yamaha TDR.re emlékeztet annak van ilyen félénk ... A legjobb az volt amikor versenyeztem haverommal akinek TDR-je volt és annyira elnyomta az Sp-m a ö motorjának a hanngját h kellett néznie a fordulatszámmérőt mert nem hallotta a saját motorját
jaja, szarfos sor 4 4t, :D:D meg ratyi v2 túramotor, kivétel a 600rr azjó, valamire, de akkoris, 2takt rulz.
így igaz. De kinek ne kéne ilyen ribanc meg egy ilyen disznó .
Nekem nem volt bajom az RS hangjával ha pörgettem, sőőőt, de a gixxer hangjával minden ford. szám tartományban elégedett vagyok
na megint a büszke 4T-sek
a sor négyes visit mint egy ribanc a v2-es meg röfög mint egy dagadt disznó!