Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Végbélherpeszkenőcs???

Joe sztem látogassunk el Zsóótihoz h meglhallja azt a ronda 4t hangot
Ígyvan, beregisztrálsz és műholdról deaktiválják a fluxuskondenzátorodat utána bekened a végbélhereherpeszkenőccsel. És egyből végtelennel fog menni. na elég lesz. Ígyis elég sok naív van itt :D
ja én azt hittem fojtás nélkül annyi... de nem hiszik el pedig mondtam h régen nem volt regadó azért nem mehettek gyorsan. de most már ezzel beregisztrálsz azzal a listára amik gyorsabban is mehetnek mint 200 ezért megy ennyit.
azaz fojtással annyi :)
Ígyvan Bencce, 220 fojtás nélkül. sokan kise merik venni, csak ilyen tyt srácok :)
Szeva figyelj megmutatom a havernak aztán megmondja hogy miujság!
Az én véleményem hogy nagyon király a gép.
nem értetted a poént
nameg a motorfék hátamon feláll töle mikor meghallom h valaki 2Tvel motorfékez...
nem mondhatnám hogy trehány karbantartja rendesen csakhát biztos ö is olyat fogott ki mint én elözö gazdája szeretett vele katton menni hidegen melegen...
Trehány gazdi..
egyik spanom 2es Mitojának is állandóan lóg a bele mindig tönkre megy rajta valami de az övé általában megszorul...
ez igy van Mit agyonveri az RS-t de élettartamban nem...
nekem mitobol,rs-ből is volt vagy 10,,és teljesen ellentétes a véleményünk.mito főtengelye sokkal húsosabb,felső tügörgője is combosabb,alsó is.te valami szar mitoval találkozhattál,mert ez így nagyon nem mérvadó.
Akkor valami nagyon kehés mitot fogtál ki. Mitonál főtengellyel nemszokott gáz lenni, inkább akad, de széria állapotban egy aprilia sokkal jobban kivan hegyezve. Egy jól megcsinált mito pedig mindent agyonver.
Na ebben egyetértünk
személy szerint én is a gömbölydedebb formákat szeretem
Új rs izlés kérdése, nekem speciel jobban bejön a futura meg a legelső szériás rs-ek, de az újnak a felnije az egész jó lett.
Az a bajom vele hogy nagyon hegyes, az elején is zavar az a kis "kinövés" a lámpák között, meg a hátsó lámpa is lehetne kicsit kevésbé szögletes, a többi része tényleg szép.
ugyanez az uj rs is csak más ruhában
Jaa ezt láttam már nem rosz sztem. Pl egy ilyen hangzásra gondoltam.
youtube.com/watch?v=ll51UCMWI9... szunyog nézd meg itt hallod a hangját meg egy kis eröbemutatás
Vezér01!!

Nekem friss müszakis,94es rs-em elado!

ára:380

Ha érdekel irj!
Háát ecsém nem is te lennél az ha ezt nem veszed észre.
szunyog! az ujj az az a kis testrész ami a kezeden van, a melléknevet hosszú ú-val és 1 j-vel kell írni