Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nem menni még nem mentem de ugy élőben sem nagyon láttam mer akik vannak motoros hawerjaim azoknak is vagy simo van vagy robi.
szunyog mentél te már 125ös motorral vagy egyáltalán láttál már 125ös motort???
Hát vagy az. Csak előbb legyen meg a jogsim meg a moci.
Hát te tudod én halálra unom magam egyenesben, főleg hogy nem valószínű hogy a vége felé már jól gyorsul.
Menj föl hegyekbe vagy menj ki a pályára.
pályán...
Akkor hol száguldozzon vele az ember? Talán az ilyen csóri utakon ahol minden méteren van egy kátyú? Nah ne vickejj mán.
Sajnos elég közeli viszonyom volt egy ilyen Mitoval.Annyit rola hogy a motorja bika meg a futómüve is elég jo de a megbizhatósága az 0 kiélezett gép nagyon hamar elpusztul,kicsörgösödik. Elöször a fötengely ment szét nálam, fel lett ujitva az egész blokk és kb 2000km után ujra elkezdett kicsörgösödni pedig mindenböl jo minöségü lett belerakva és be is járattam rendesen... Szoval én saját tapasztalatbol NEM AJÁNLOM de ez csak az én véleményem rola.Szép motor \OLASZ/// erös is de egy nagy 0 a motor élettartama.Inkább vegyél RS-t azzal nem lesz gondod nem vagyok elfogult!!!
Álmaidban, az óra szerint lehet megy 170et de a valóság az más dolog, egyébként meg kit érdekel ez?
Ezzel nem az autópályán kell száguldozni.
azért mert azokon még nem volt regisztrációs adó ezeken meg már van.

....
Nah basszus kezdhetek gyüjteni lóvét az ujj rsre. Kurvára megtetszett a gép.
220-at megy egy fojtatlan új RS? És az hogy lehet mikor az eddigi RS-ekbe is ugyanaz a blokk volt és azok fojtatlnaul csak 170-180 körül mennek?
Sajnos tudom. De ha adsz egyet akkor megígérem hogy hajtani fogom
most állok egy 94es kerek lámpás mito vétele elött ez már forditot telokkal van szerelve meg 34es karbival ha jol tom a ujabb rs-ek is csak 28assal vannak azt mondják ezzel a kereklámpás mitoval is fogom tudni tartani a lépést egy 2005ös rs-sel mert baresznak oan van (csongi) és hát h ez jobban megy mintegy 2005rs ? mennyit megy végre ? menyit eszik ? és h 12éves nem e lesz sok gondom vele?
250 köbcenti,2henger,2T vagyis RS250 és RGV250 ezek tényleg komoly gépek mindenszinten.És a hengjuk mega gyorsulásuk meg a fütőművük meg a...........
Nézzd mega képeimet ott van kép a kipumról igaz hogy csak a végről a rezóról(a lényegről)nincs. Hosszra és keresztmerszetre is majdnem fele akkora mint egy gyári.Kibaszottúl nem az a lényeg hogy mekkora a hangtompító mert nekem ezzel a hang"tomítóval" 10szer nagyobbat szól mint akármelyik gyári RS és mégsem a hang miatt van rajta
Egy buellnek már mély hangja van
Nem sértődöm meg
VEgyél egyet azt majd meglátod
Ha mély hangot akarsz akkor nálam kopogtass
2t a király
Jaa meg azt azért is kérdeztem mert a mostani rsnke amint látom képen elég nagy kipuff van rajta a régebbi rshez képest.
Figy 50es robim van azé is kérdeztem meg h mien egy iennek a hangja mert még annyira nemvaok tájékozott a 125ös téren.
szunyog látom sokat értesz a 125ösökhöz (motorokhoz) általában az ilyeneknek mint te nem szokott tetszeni a 125ös motorok hangja egyáltalán nincs mély hangja söt visít vonyít ordít mint az állat
Robi mintha mi hallotunk volna már egy pár RS-t aminek kifejezetten erő hangja van .
De amugy nagyon nem vágom hogy miért lényeg hogy egy motornak mély dörmögő hangja legyen. Én azt szeretem mikor olyan 13000-nél üvegen visít 6.-ban meg amugy is 2T gépeknek szebb a hangjuk mint a 4T-nek ez az én véleményem nem kell senkinek sem megsértődni(Joe,RS Kornél)
Hát bazdmeg ha már motort választ az ember akkor azsem mind1 h egy olyat vesz aminek olyan hagja van mint egy csóri légyfing vagy egy olyan ami már sportosabb meg lehet rá mondani h nemcsak külsőleg és teljesítményben jó hanem hangban is.
aham,nagyon mély hangja van ,de tényleg,ha vennék olyat,tuti a hangja miatt tenném