Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni tőletek! Egy jó szerelőt keresek heves vagy pest megyében, esetleg ezek közelében. Olyat akire rábizhatom a mocit és nem ver át! Egy 125 RS-ről lenne szó aminek szét kellene húzni a blokkját. Neveket és telefonszámokat várok, előre is köszönöm a segítséget!
Powert a nép seggébe!
aki mégeccer kötözködni mer itt annak bedugatom a faszát a powerem helyére
hányingerkeltö ez a forum ilyenkor
Osztom Tyt véleményét erröl az egész buzi vaterás faszságról szopjatok le kárvolt elolvasni elvettetek az életemböl kb 15percet
Nekem sincs rajta elektronika és alacsony fordulatnál elég gyengus szegény,
Csodálkoztam is h 2-3e fordulátnál nagyon szenved elinduláskor, Úgyhogy csak úgy
kiszedni nemérdemes, vagyhamár ki is szeditek adjátok nekem :)
te ma feszült vagy valamiért?
igazából faszt akartam írni csak hát vmiért kefe lett belőle
csak h énis kötöszködjek:

az helyesen "eszed a kefét"
ha nyernél akkor Zsolti azt mondja h eladta máshol...kész...mit csinálsz? semmit szopod a kefét
szopjatok le, ennyi szart végigolvasni

elképesztőőőőőő
Viszon 8 alatt semmi, ez forgalomban vagy vársoban vagy akárhol elég gázos.
Haverébe nincs is power, és tényleg nagyot ránt, mert alul sokkal nyegébb, de fönt semmi sem változik.
szvsz pályára nem rossz ha kiszeded bár egy félreváváltás és 7000-nél kapod el csak a fordulatoto akkor tornászhatod 8 fölé egy ideig, de ha tudod végig 8 felett tartani akkor szedd... utcára ne. qrva idegesítő az a lyuk a gurgulázó hanggal, és gondolom nem 8felett vagy 4500 alatt akarsz a városban közlekedni. oda nem jó abszolut. de mondom szvsz
stoppie Te komoyan azt hittem 1300 ft-ért elviszel egy hengert dugóstól? Jéééééééééézusom. Mito7gang szerezzél már nekem is ilyeneket én elviszem 2k-ért, rögtön 10-20-t hogy az életem hátralévő részében erre ne is legyen gondom......
ha ki van szedve a power hogy ne menne már szinte minimális a változás. egyébként a power a tévhitekkel ellentétben nem csak magas fordulaton van nyitva hanem az alacsonyon is! annyi lesz scoue a változás, hogy nem tudom van-e neked lyuk a ford.szám tartományban 5-6 körül de ez most egészen powernyitásig lesz, utána viszont 8-nál oyat ránt rajta, hogy leszakad az agyad nekem egy 3-4 hónapig fullosan nyitva volt végig és az tényleg durva ah akkor megindul. viszont jó sokat fog zabálni!!!
Joe most komolyan te figyeled az Alpok Adriát???
lány létére nemmegy rosszul de a MAGYAROK között sokkal nagyobb tehetségek is vannak!!!!
NÉzz körül!!!
Bazz, ez a fórum egyre durvább, minél többször említi meg valaki, hogy nem kell oltani másokat, abból alakul ki a vita mert mindenki csak tagadja, hogy én nem is oltottam, meg mindenki leírja 10-szer h ne oltsátok már a népet...
Ahogy Joe-Z is írta: Szánalmas...
Joe-Z én egy jó ideje már nem is mondok ezekhez a sok dologhoz semmit ha nem este vagy nap közbe ha van egy kis időm elolvassom a termést az rs125, rs50,ns1, tzr, cagiva topicba aztán ennyi
Mi van itt bazzeg szánalmas......
15 éves gyerekek osztják egymást monitoron keresztül
BEszarok tőletek.



Scoefield: az a Niki nevezetű csaj az egyik legnagyobb magyar tehetség Kurva jól keni a csaj
Ja meg ki az a NIKI
Sco és ha kész lesz a motorod jössz gyorsulni madarasra? De ez a honda blokk vagy mi? Nem cr blokk de az el sem férne ott
Szopko Csabával
Már nem Nikinek szerel-nem bírta idegekkel
Nikinek a motorja az Honda RS 125!!
Sztem te a (nembiztos jól irom a nevét) Najzer Lajossal beszéltél de nembiztos...
hát nemtudom...de mintha arról lett volna szó,hogy 1általán nem kell a power mert valami honda blokk megy bele az is RS (én azt gondoltam,hogy hondába nincs RS)mint az aprilia de azokba nincs power!
Végülis leszarom mert ha csaak fele annyira fog menni mint annak a Nikinek a motorja akkor már összavissza szarom magam
nem fullad le... sokan használják így haver af1 futurájának is kivolt támasztva evett is mint állat