Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

menj már a picsába innen a hüyeségeiddel.......
Tyt! Amint látom nálatok is van pénz! 2006os rs meg midnen jól megy.
Tyt!lehetne 1 kérdésem? ugye bár a te rs ed 06 os...mennyit megy alattad?van rajta vmi +babrálva?az elődjeihez viszonyítva gyorsulása jobb?
Nekem
z3 egyet kell visszalapozni és ott vannak az adatok....
Hol ugattam le? Ha valaki ekkora láma, hogy nemtud utána nézni.... Azértsem válaszoltam neki.
ja még szép hogy elmondom neki amit tudok a motorrol mert szegény srácot ti csak leugatni tudjátok
hát igen, még sem akkora hülyeség a 28as karbi mi?? :)))
tudom h nem a fogyasztás a lényeg egy RSnél, de azért jó hogy ezzel többet tudok motorozni ugyanannyi benzinnel, mint a volt Futurámmal (azon 34es volt ugyebár)
ja mondjuk a tieden 28as karbi van...
én spec 6 lityóval eljárkálok.
ha nagyon hajtom akkor 7-8.
Idióta Dadis kolléga, most jól megkavartad szegény ártatlan, tudatlan szúnyog gyereket
szerencse h itt már mindenki ért lassan minden motorhoz, már csak látásból is megmond róla mindent. mondjuk z3 a busa topicban is nagy májer

ki a fasznak áll meg a fogyasztása 8 liternél azt nem tudom.....
mindent elárul:)
Ok köszi.Erre voltam kíváncsi csak.
nem még soha
neked aztán haláli jó humorod lehet
Az lényegetelen hogy a motoroztál együtt vagy nem.Ez semmit nem befolyásol.Szerintem értetted először is hogy én mire voltam kíváncsi.De akkor hogy legyen tiszta.Vezettél már RS125-öt?
hogy érted?hogy vezettem vagy hogy motoroztam-e együtt 125össel?
ja azt gondolná az ember hogy 30paci?pff az semmi.pedig nem így van.szerintem utcára az már bőven elég
Z3 egy kérdésem lenne csak te motoroztál már Aprilia RS125-el?
Szunyog 1 a lényeg amig nincs saját RS-ed vagy nem mentél eggyel addig elsem tudod képzelni mekkora varázsa van ezek amiket te mondasz csak számok mikor mész vele teljesen másnak érzed a gépet.Egyszer mész egy fojtatlan RS-el és 125-ös kategóriában nem akarsz más motort. Amugy a végsebesség nem tök mind1 neked utcán ugyse fogod használni,ha meg pályázni szeretnél vele akkor nem itt kérdezősködnél hanem a szakirodalomban utána olvasnál.Jah és ez nem leoltás.
Hát még egyenlőre még nincs 125 ös gépem de jövőre vagy egy nsrt vagy egy ilyen rst akarok venni csak kiváncsi vaok h mit tud produkálni.
170.mondom.de ne próbáld ki huzamosabb ideigmert ragacs lesz belőle
De ezt bírom ilyenkor mindenki mást mondd. Most akko mennyi a vége?