Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Figy, felveszlek msn-en ha nem baj, így nehéz elmagyarázni és nemtom 1re gondolunk-e
ja nem vok messze a kipu elejét vágtad szét nem??? mert annak a közepénél van egy ien szövet szerű vmi és egy cső na az a katalizátor
Most néztem vissza már az elsö oldalon oltás volt ez kész elszomoritó
nem ezt a smiley-t akartam berakni az előbb, ez naon szar:
Amúgy most veszem csak észre, hogy Te sem lax túl messze tőlünk. Majd nyáron mehetnénk moccozni ha úgy alakul. , meg Zsóótival is, ő sincs messze, persze csak ha van kedvetek hozzá.
Lakik még valaki errefelé Rs125-tel a fórumról?
Mit értesz katalizátor alatt? Ilyen lyukacsos lemez a falán és alatta van vmi szövetszerűség?
Vagy az sima hangtompító? Nemtom, azt nem szedtem ki, de az elvileg már nem sokat számít...
a katalizátort kiszedted belöle???
Hali, én 2-3 napja vágtam szét a kipcsim, mert fojtott volt, és volt benne egy cső, amitől nem tudott kitágulni a levegő a rezor részben és azért fojtotta, tegnap lett összehegesztve, holnap festem, kedden kiderül, így hogy megy. Remélem mostmár télleg nem maradt benne fojtás
Nem tudja valaki, hogy az olyan kipcsikban ami pl az új rs-eken van abban is van valami, vagy az teljesen üres és fojtatlan??
na neeee tettem fel egy vidit igaz nem RSes
szar az rs lehet szídni
Én ma túllépve az emberi teljesítőképesség határait elolvastam 60oldalt németül egy amolyan "protokoll-könyvből" és jegyzetet is írtam belőle
Mikor nem jön valaki észt osztani akkor csend van
na mivan gyerekek megy a punnyadás?

rájöttem h ez a holnapi menedzsment zh lófasz lesz a mikróhoz képest
hát akkor 170:)
90 + bőrruha
Tom h nagy poén vlt meg minden.
85 kg vok...te?:P
capello,

a többihez képest?? Dadis jól mondja, jóóól :))
Szerintem már azzal lehet növelni a végét ha nem vagy ilyen szép kisdarab mint én.
Phoneman alatt 170 körül megy, de hát ő kákabélű

kipuff? hát én akarok rárakatni, aztán majd kiderül h nő e a vége. addig egyebetnemtudokmondani. kéremkapcsoljaki.
jóól
értem.és szted 1 kipuff rendszer cserével lehetne növelni mondjuk a végét? a többi 25 ös 2 ütemű motorokhoz képest hogy gyorsul?
nem bakker, 3éves és használt..

amúgy kurvanagy poén volt!!
Mind1 csak poénból montam. De gondolom ujjonnan vetted mi?
Capella,
nincs babrálva. jobban megy mint a Futura. alattam 162t megy a digit óra szerint.

Szúnyog,
06 os RS és MÉG MI?
nem csak nekem van itt új RSem.. de ha gondolod menj át a többi topicba és dícsérj meg minden új motor tulajdonost hogy milyen jól megy neki...