Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

teljesítmény? 28-30 paci kb
fogyasztás? 6-8liter
végseb? hát ahogy xlzx is mondta 170körül de ha sokáig ott tartod megragad
jah tényleg. Akkor válaszolok, 125ccm, 44le, 220 a vége, és újat éri megvenni, fogyásztása 2-3 liter,
Sztem a mindennapi szutykolódásokból és oltogatásból nekem se lenne kedvem kibogarászni vmi használható infót
épp ezért. Van napi 2 zöldfülű és mindenki megkérdezi ezt. Attól, hogy új vagy nyugodtan visszaolvashatsz. Arról szól a fórumozás, regisztráció után átolvasod a fórumot aztán írsz. ne bántásnak vedd,,, csak érted.
Boccs de ujj vagyok még itt. Vki leirná nekem?
olvass vissza.... vagy google.
Hali. Egy pár dolgot letudna nekem vki irni a 125 ö rsről? Hogy milyen a teljesítménye, fogyasztása, végsebessége, gyorsulása, megy hogy hogyan éri meg venni egy ilyen gépet használtan is vagy újjonnan? Kössz az infókat előre is.
a túrázás nem abból áll h 1 folytába mész csutkán 130-140 közötti csurgás...
bence akkor ti hogy mentek el túrázni meg így gyorsulgattni meg minden felé ha nagyon 160al nem mehetek mert megragad, akkor már majd nem ott vagytok mint a egy cbrrel nem ?
És a rendszer az kb mennyit dob rajta?6-7 lovat?végre is tesz vmennyit ugye?
tuningot felejtsd el....max 1 kipu rendszer kell neki az 70 ezer körül ha nem boltból veszed,meg lehet játszani 1 gyűrűs dugattyúval meg 160as polini hengerrel,de az szétkúr sok mindent
hú és M.O.ra csak a nagyobbat hozták be?mer úgy tom h van pl a 2004 es abból csak az erősebbet hozták.és mit érdemes rajta tuningolni?
2 változat van az erősebbb az ca. 30 paci,a gyengébbiket nem tudom de kb 15-20 lehet. végseb meg 160-170 körül,de ezt úgyse sokszor fogod megnézni...vagy hát nézheted csak ha több ideig ott tartod akkor megragadhat...fogyasztás meg 6-8 liter
Hali mindenkinek!
Az lenne a kérdésem(lehet hogy már elhangzott..),hogy az új 2006 os rs125 ben hány lóerő van és a végsebessége kb mennyi lehet .Minden oldalon mást írnak..22,28,30,36 most melyik az igazság?Az egyik szalonban is 22 őt a másikban pedig 28 at mondtak...
Előre is köszi
mert harap mert rsatának nincs jogsija
mert apu most télen itthon van mindig és még ha van egy kis joidö akkor se tom kivinni nincs jogsim és nem vihetem ki csak ha nincs itthon
mért nem mehet ki az rs a ucára?
vannak uj képek az RS röl az adatlapomon
Cagiva 125! megtaláltalak! Nem tudom ki vagy, de ne véleményezzél engem ha te sem tudod ki vagyok! valami sr fejidomról beszélsz és közben cagivad van. Vagy mit akarsz?!
Kösz!

Ő már közelebb van, amugy érti a dolgot? Rotax 123-at szokott szerelni?

Esetleg ha tudtok még valakit... Köszi!
kishapsi...Paksi Gábor. keresd az endurocross topicban,ő százhalombattai
Köszi!
de sajna nekem egy kicsit messze van... majdnem 200km tőlünk
esetleg tudtok még valakit? pesten lenne a legjobb...
Mitogeri 06705540998

igaz nem pest, hanem Balatonfüred...
félreértettetek!Abba a blokkba nem is volt gyárilag power!Szal nem kikötve lesz-1szerűen nem lesz bent
Viszont 100 alatt 1 kicsivel pakolod a 2-t