Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én úgy tudom hogy lefullad ha végig nyitva van!!!! nem véletlenül van ez így! mert nem tudnál alacsony fordulaton menni mert kimenne a hengerből az összes cucc De ezt Zsolti biztos jobban tudja, de én úgy tudom hogy nem tudnál 4000-es fordulaton nyitott powerrel menni!!!!
Csasztok!
Ja én a Buti ádámon keresztül ismerem hozzájukmentünk a bence meg ott lakik egy pár házzal arréb ( ) említette hogy van egy 50es rs eladó és kisértetieen hasonlított az előző mocidra jövőre bencével meg ádámmal majd megyünk erre-arra jöhetnél majd te is ha van kedved
na kivan támasztva a power akkor szentem nem rug picsán mert oankor nem nyit ki
csak egy csicskapofon
ugyfogsz feküdni mint a képen

irjál még erre vmi frappánsat aztán arra már én nemfogok reagálni és szevasz!!!!
Na és? mit mondott?
Ha ő?mer ő a haverom!azt multkor hringen találkoztunk
ÖN NYERT
köszi szépen
:D
arra gondolt hogy a Power szelepet kiköti fixre és akkor mindig nyitva van a powered!
ez azért jó mert nemnyitogat összevissza hanem eléred a 8000et és picsánrug egyből...
Ki az gyuricska bence?Mer őt ismerem:D
majd te fogsz megverni
ez igy igaz! nekem már kurvára elegem van h itt mindig csak a veszekedéseket kell olvasnom
00RS125 szép az RS 125öd
mer egyik srác akiott lakik említett egy rs-est de zeke szerint nem nyert a tipp:D
mer?
Valószinű majd egy szétbaszott belsejű hengert felteszek hirdetésre mintha új lenne??? nelegyél már enniyre nemesen egyszerűűűűű
bazze én veled befejeztem ha licitálsz az árura mégeccer és netán te nyernéd meg és én nemfogom neked odaadni és negatívot adsz akkor nekerüljünk egyhelyre mert...TE IS TUDOD!!!
MENJ A FASZOMBA MOSTMÁ INKÁBB ALUDNI!!! SÁRI ÉVIT IS VIDDINNEN....
Egészen véletlenül nem !Mondhatjuk messze tőle!
gészen véletlenül nem a hring közelében lax?
Sziasztok! faxa ahogy egymást csesztetitek nem tudnátok abba hagyni [O01!
nahh váltsunk témát!
Erről kár beszélni!
fura dolgot mondott a szerelőm......Pedig ért a "T-hez mert valamilyen Nikinek is ő szerelte a 125-ösét versenyeken.
Mondtam neki,hogy pénz-ékszer nem számít csak mennyen a vas mint az állat!Erre ő azt mondta(De lehet elértettem..?),hogy akkor a power ki lesz szedve...meg mittomén mi lesz vele csinálva de a lényeg,hogy a powert kiszedi????
amúgy ez megint faszság mert zsír új henger belsejét is úgy szét lehet baszni ....
lehet anyaghibás, gyártási hibás. össze lehet verve a belseje, ........
de ezt 1 olyannak aki minimálárat se tud beállítani inkább nem is próbálom elmagyarázni
de sztem ez nem a legalkalmasabb hely hogy megvitassuk ezt !!!
Így is egyesek szerint csak az RS műszaki részéről szólhat a fórum ...
stoppie még az élőfába is belekötsz komolyan ez semmire nem jó csak arra hogy kötekedj egy jót meg hogy összevesszél valakivel érdekes rajtad kívülsenki nem szolt ...
Szánalmas vagy mert ezzel magadat röhögöd ki
mer annak több értelme van hogy kívülről le van fotózva
mindenkit az érdekel kivülről mien polír a henger igazad van ...
stoppie(1) [Töröl]
Henger - 2006/11/20 14:52:40
Hello Szeretném ha csinálnál a henger belsejéről képeket !!! mert igazán senkit nem érdekel hogy kívül mien csilli-villi :)) Na páá

NA EZEN SZARTAM BE AMIKOR MEGLÁTTAM!!!!
az Új dolgot nemtudja elképzelni milyen belülről
Nézzzél utánna baszod...nemaz hogy beirsz egyből minden faszságot...