Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert most 60ja van és nemlicitál rá addig...
mind1 elintézem a dolgot van regisztrált nevem azt majd az megnyeri
linkelje már be valaki hol van
Figyelelj leszarom a hengeredet, csak tanuld meg kezelni az oldalt, ha meg nem megy akkor nem habzó szájjal idejönni .... Van 1 normális stílus is, bár aki nem tudja beállítani a dolgot attól nem is várom hogy normálisan tudjon beszélni!!!!!!!!!
ha 100ba elviszik ott akkor mi a gond?Gondolom a licit akkor nem 700Ft-nál jár ha az ember 100-at adna érte
semmi!!!
Nem azzal van a baj hogy elbaszta. hanem azzal hogy ő hibázott/nem úgy csinálta ahogy azt kéne, és még ő van megsértődve!!!!! Ezzel van a baj!!!
Kurvára nem hiányzik a henger, mert 8000 km után nem fogom lecserélni. de ennyiért elvittem volna! De mondta volna hogy bocs, de ez csak ennyiért eladó és elnézést hogy nincs minimálár és ennyi. De ne hogy már ő legyen felháborodva!!!
Te meg mi a faszt cukkolod?????
Majd én elviszem villámáron és nincs vita
Én jöttem ide azért mert innen ismerem az Arcodat! és amikor megláttalak licitálni 10FT ----210FT 630FT tal akkor már fogtam a fejem hogy majd a csöppnyi agyával mikorra fogja felfogni a dolgokat....

és azért irtam ide neked hogy nemkell tovább licitálnod!!! felejtsd el az egészet neked nemeladó!!!
van ott egy arc az megveszi 100ba sztem az korrekt ár azt annyi....nemott cigánykodsz 10FT okkal...nevicceljmááá
És van villám ár vagy mi?
és akkor neked innentől azzal fognak telni a napjaid,hogy nézed a hírdetéseket és ha valaki elírta akkor rohansz oda ügyvéddel meg anyával követelni a hirdetett cuccot?
Ehh...
figyeljcsak, elírta, nagycucc. Jön hogy bocsi stoppie, de elfelejtettem minimálárat írni, és nem a licitnyertesé a cucc. De nem úgy ahogy ő jött ide!!!! Azér ennek is van 1 korrekt formája!!!!
De azért elég nagy zsidóság ilyenen lovagolni!!!
Elírta,ennyi!Na tőlem próbálnád meg követelni
és miértis??
Ki nem tartja be a szabályokat? Ki jön ide csörgő-csöpögő pofával hogy így meg úgy??
te aze eleg nagy patkany vagy hallod, anyuciszemefenye
És még én szoktam állítólag cirkuszolni

A Vatera még a X %-ot sem tudja igazából behajtani amit az eladások után kellene fizetni...Szal ne álmodozzatok!Csak az eladó korrektségére számíthattok!
Meg a két öklötökre
mondom szarok a szabályzatra mert ha az estémet rászentelem akkor felviszem az árat 100000FT ra és ennyi... de amugy ha te leütöd 1500Ft tal akkor nekem mi a garancia hogy megveszed???
Multhéten felhívtam a fazont aki leütötte a termékemet és aztse tudta miről beszélek....

Akkor miről beszélünk??? Én nem vagyok ilyen Seggarc hogy nekiálljak pampogni ilyen plátói dolgokról!!!! Csak te mivel kis pöcs vagy és nem fogod fel a dolgokat hogy miről pampogok!!!
ARRÓL BAZDMEG HOGY HA MAKITSZARSZ AKKOR SE LESZ A TIED A HENGER 100K alatt!!!!
Vallanád be hogy balfasz vagy!!!!!!!!!!
Van 1 szabályzat ami még a te kis személyedre is vonatkozik!!!!!
Nem vagy te isten hogy kivétel legyél a szabályzat alól!!!!!

Majd meglátjuk mi lesz
Összes cuccot igy adom el de mind1....
Szarok a szomszédodra meg rádis!!!

Nemtom ott Nállatok mi a szokás de 1500FT ból 3 doboz cigit nemtudok venni....nemhogy 2kilós hengert!
de amugy meg irtam hogy mi a helyzet a cuccal de azért törekedj a nyerésre biztos nálladlesz a cucc CSAK ÉBREDNÉL MÁR FEL!!!!
Nézd, ha már ilyen oldalra rakod a cuccot sztem odafigyelsz hogy-hogy adod meg a dolgokat.
Legalább 3X rákérdez a rendszer hogy tuti jól raktad el föl, és 2X megmutatja hogy ellenőrizd át!!!
Tehát elég magas fokú figyelmetlenségnek kellett lennie!!!
De még mindíg semmi gond, mert szépen elnézést kér tőlem, és a többi licitálótól, és talán nem lesz semmi baj, mert megértik.
De nem az hogy idejön és még neki áll feljebb!!!!!!! Azért ez kicsit sok!!!!
De nembaj!!
Majd meglátjuk a végét
sajnos a vaterán meg az ilyen aukciós vackokon ha egyszer beállítottál valamit akkor az úgy marad vagyis sajnos neked stoppinak meg szerencséjére
figyeljcsak, ha azt akarod hogy 100"000-ért elvigyék akkor állíts be minimum árat !!! mert külömben jogi per is lehet

Ha beállítottál volna minimumárat, és nem 1 Ft-ról kezded a licitet nincs semmi gond!!!
De így ....
Amúgy kurvára semmi szükségem rá, de ha megnyerem párezerért...
De majd beszélek valami moderátorral, meg megkérdezem a szomszédot(ügyvéd) hogy mi van ilyenkor!!!

Amúgy meg ha balfasz vagy és elrontottad az aukciót legalább ne akkora pofával állítsd be, hanem ismerd el hogy balfasz voltál!!!!!!

Nem az hogy te itt balfaszoskodsz, meg szarul rakod fel a cuccot és még te vagy felháborodva!!!4

Ez nem így műxik !!!!!!
Stoppi!!!
a vatera.hu portálon nagyon pályázol egy henger dugóra!
üzenem neked hogy az nemlesz a tiéd egyenlőre a szobámba figyel és ameddig lenem teszik érte a lovét addig szarok az egész VATERÁS szabályzatra
Sztem azt amit odairkáltál azt te sem gondoltad komolyan a kis hamvas arcoddal
remélem érthető voltam!!!! ha kell akkor fizess!!!
Ennyi......ennyi a történet....
jovanna bocs:D
talán a 10,000dik
tízezer, de semmi gond
bár jobban teccett volna ha valami topiclakó írta volna ...
meg kicsit elegánsabbat vagy valami ...