Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De most komolyan bazdmeg ismeretlenként idekattintanék tuti nem kérdeznék semmit mert a sok hülye tuskó úgyis leolt. Mondom, szép dolog h kenitek vágjátok a motorok műszaki abc-jét, de semmivel nem vagytok jobb emberek mint azok akik kérdeznek. Azért van a fórum h a kevésbé hozzáértők kérdezzenek a hozzáértők meg válaszoljanak, és az olyanok mint én szétoffolják a topicot
sziasztok igen a moci 167-et ment egy gyári 28-as karbival és egy arrow rendszerrel+egy polini160-as hengerrel és hátul 39-es elöl 13-as fogaskerékkel,de most ezek mellé kap egy 34-es kabit másik fpgaskareket egy 17-eset és egy sportszűrőt+ egy két apróság a váltórendszerben és szerintem megy majd 190-et vagyis remélem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Faszért kell leoltani minden embert aki idejön kérdezni valamit!!!!!! El lehet neki normálisan mondani h butaságot hallott vagy állít nem kell egyből szarrá oltani mindenkit, tudom hogy itt mindenki kibaszott nagy műszzaki zseni (kétségtelen h páran benne vagytok a témában) de nem kell a többi embert szarrá oltani, mert lehet dolog amihez ő sokkal jobban ért.
És ez nem csak rád vonatkozik! (tudja jól sztem az akire még gondolok)
Bazeg milyen ész beszólások mennek már megint itt . Amúgy meg ApriliaMania ültél már egyaltalá 2t 125-ön?? És már tuningolni akarod, sztem előbb inkább tanuld meg kimotorozni, aztán talán..,
Meg K. Benji minden egyes hozzászólásodban beírod h 160-as rs... Meg ilyen injektor rs-ben, na még az kéne... . Meg chiptuning...pff bazeg. Na volt egy kis oltás má h nehogy uncsi legyen a fórum
én sima 520ast néztem rk láncot...parillánál most 7 ezerről csak 2500 a 100 szemes...szentem jó lesz a sima gyűrűs is...
lehet rendelni nagyvasról, pinkmotorstól meg még sok helyről és 18 körül van az ára.
benji: 520V Ogyürüs DID-et vagyél ez okés 40 lovacskáig... mondjuk h hány szemest azt nem tudom, nézd meg most mennyi azán okoskodjál kicsit hogy miyen áttételed lesz. nagyo nem tévedhetsz mert előre hátra tolohathatod valamennyire a hátsó kereket....
Az egyetlen tuning ami jóa DiTech-re az a Malossi Redfilter, mert ugye légtömegmérős...
És a redfilterrel több levegő megy át rajta, és .........
Kipuff se ajánlott, mert úgyse tudod hozzáállítani. esetleg a hang miatt ...

Na de tényleg ne itt beszéljünk DiTechről
Nah ebben igazad van aki komolyan akar tuningolni az vesz egy fasza vizes Minerli vagy Piagio blokkal el látott robogót.Ezeket meg lehet csinálni elég komolyan.Ditech az egy nagyon jó kis városban rohangálós motor gyárilag is elég jól megy és 1,5 lityót eszik(tapasztalat)
Nah de ez nem robogó fórum
Van 1 srác 2006-os DiTech-el és vett malossi hengert
Felrakták neki, és még rosszabb mint gyárilag, mert a malossi szettbe nincs benne a nagyonn injektorfej, és anélkül szart se ér.
Viszont a Polininek is van szettje amibe benne van az injektor....
Bár aki tuningolni akar az úgyse DiTech-et vesz...
Ha meg igen, akkor csak sajnálni tudom
beszéltem én valami tiltásróól vagy valami itt arról szó sem volt.
Ditechez a polini és malossi gyárt számítógépet(másról még nem hallottam) de Ditechet fölösleges basztatni(pláne az elektromos részét főleg 2005 után) egy apró hiba és szar lesz az egész.A régebbieket(suzuki blokk) egész jól meg lehetett csinálni ahhoz volt egy fasza polini kitt azok szedték a lábukat szépen.A Motor Revü 2004/7. számának 86. oldalán ott van a malossi ditech szettje(alap) ott van kép a számító gépről is.
nem tom én még nem láttam ditechet csak kérdeztem
hát sztem nem
mert akkor belemész a menübe, és todod variálni a beállításokat a DiTechen. de az sztem nem chiptuning...
Megy ez, mint az atomfizika
ahha értem!na ha most én vennék RS-t akkor miket birnák rajta csinálni,hogy jobban mennyen?mindent irj le.....
bammeg öcsém ha módosítod az elektronikát az már chip tuningnak minősül nem????
épp erről beszélgettünk a múltkor ...
és nem több kaját ad neki, hanem engedi tovább forogni ...
az se Chip, csak 1 progi ami 1 tiltást kivesz/felold !!!
de több benyát nem tud átvinni egy adott átmérőjű nyíláson!!!
Hülyeség ez is.Az RS-ek karbisak(92-2006-ig az összes) egyelőre hogy a jövő mit hoz az majd kiderül.
hallod zsóti 50es aprilia robogóba /ditechbe (?) / lehet ilyen chipet rakni nem?
Stoppie szedtél már szét injektor fejet???Vagy tudod egyáltalán hogy néz ki???Működési elvét ismered???tudnál róla mondani pár dolgot???Kiváncsi lettem nagyon.
Nekem volt már hozzá szerencsém.De bocsáss meg hogy elfelejtettem hogy az utóbbi időben főtuning mester lettél.
Kössz zsóti RS hogy megmagyaráztad,de ezt nem olvastam hanem a haverok okoskodták be!de 2000 től nem injektorokkal van gyártva a motor????én ugy hallotam nem kell cikizni,ha ez is hülyeség....
Injectorosnál se nyerő a Chip
Mert van az injektorfejnek 1 átmérője. és azon ha fullon jön a benya, kiszélesíteni nem tudod ...
Szoval ez se volt túl jó hozzászólás
30 körül van főtengőn...