Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem csak azt kell vennem tavasszal megjött már minden kivéve a láncot dehát azt majd az első szép tavaszi napon felteszem... valamikor a napokban meg is rendelem... csak előbb megszámolom, hogy a mostani hány szemes
Azért most h ne mindent tavasszal kelljen vennem, kinéztem egy jó kis metzeler sportec m1-et használtan
miért nem tavasszal veszed meg? én is csak akkor fogom. nem tesz a hideg jót a gumiknak de nekem is el kell vinnem muszájból egyébként mert másik felnire lesz téve. jövő héten viszem. bár könyebb a dolgom mert ki van már szedve csak azután viszem el miután megperselyezik az agyat....
jólvan elhiszem, de nem nagyon akaródzik már mocival kimozdulni mert picsahideg van, mondjuk a diákhitelem meg 15.én jön és akkor akarok gumit venni, nemtom hogy viszem el gumiztatni
hidd el most tényleg qrva jó lesz! nagyon kenem vágom már. ugy megcsinálom 45 perc alatt mint a pinty! főleg h az csak 1pofás

Z3 a bölcs békebíró
A sok tirpák geci, te Z3 ne okoskodj, mert te kezdted az egészet azzal h isteníted a tzr-ed h bármilyen robogót simán lenyom. Az RS-t kvára nem hasonlítottam a tzrhez... Csak azt mondtam, h van egynéhány robesz az ismeretségemben, ami megeszi uzsira az isteni tzred... Az már más volt amikor láttatok egy videot egy folytott rs-ről aminek a vége 120-volt és vagy 6 buzi elkezdett oltani, h egy nyomoronc csopper otthagy bármikor(Waro, ebben te is benne voltál). Na akkor hasonlítottam az RS-t. Jah amúgy oltásról. Elhiheted, h nem csak fórmuon oltok(kis tirpák fasz vagyok...), sőt fórumon szinte sose oltok. Te meg mindig idejössz mint a bölcs békebíró aztán osztod az észt. Na ez se jobb. na pá ide se nézek többet, ez szánalom ami itt megy. de mostmár télleg
Nemtudom, az az egy fékem műxik azt is el akarod venni tőlem?
ne röhögj gyökér:) ráadásul az a szivoszál kb 5 cm hosszu volt és azalatt 3-t fordul mega körül! viszont én vettem már h legközebb pótoljuk ezt a hiányosságot... mikor csináljuk?
HALI ENGEM LEHET:d
különben is kikergetsz a laptop mögül a qrva motorbőgetéseddel, összelocsolod az egész kocsibeállót fékolajjal és még csövet sem hoztál magaddal a légtelenitőcsavarhoz illetve hoztál egy iyen tekervényes koktél szívószálat és aztán csodálkozol h nem lett oyan jó, amikor azt se tudtuk hogyan álljunk neki! viszont maradt még elég sok folyadék, a hátsó féked qrva jó lesz már!
ItalyCorse megadnád az MSN címed?
Hát az RS lehet
van egy 14esem eladó ha érdekel szoljon akinek kell pl RXre is tökéletes
nem láttad miyen professzinonális lett az RS:) az jobb lett mint ujkorában! de tényleg... mondjuk lehet h azért mert csak 1 pofája van.
benji igazi laborkisérleteket fog végrehajtani
minek akarsz egyébként ilyen géppel 190-t menni? miért nem vettél egy 250-es rs-t vagy 400as zxr-t abba belefér ez a tempo, ebbe nem igazán... oyan áttételsz fogsz a végén csinálni h 3asban már egy hegyre nem fogsz tudni felmenni, 2 személlyel meg a vonat is gyorsabban fog gyorsulni. de min1 végülis a te dolgod, csak nem tom nem igazán erre van ez kitalálva. a 17-es meg tuti jó lesz rá, de igazából aminek a belső fogazata jó akármit tehetsz. én kiváncsi vagyok egyébként mi lesz. ha jövőre tényleg belevágunk 1-2 versenybe akkor marad ez az áttétel, ha pedig lesz e-ringen, oda szerintem veszek előre egy 14-est hátra meg 40-est h hasítson, ugysem kell oda több sehol sem 120-30-nál...
Profi fékolajcserélő? hmmmmmmm
bocs 17/40
2006os RS adatai:
-Gearbox
6 speed.
1st 10/30 (0.33)
2nd 14/29 (0.48)
3rd 17/27 (0.63)
4th 19/25 (0.76)
5th 21/24 (0.87)
6th 22/23 (0.67)
Primary drive
Gearbox: 63/19 (3.31).
Final drive
Chain: 17/40 (2.35).

itt is vannak adatok...
a 70es RSemen van 14/41es áttét a gyárija 13/43
csak elárulok vmit nekem elöl 17es van és az a gyári is utánanéztem pár helyen 17/39es a gyári áttétel
menni fog az 210et is. ez tuti.
csak a fogaskeréken múlik minden...

hm hm megyek is és jól feláttételezem az RSt
figyelj tuki nem az a lényeg hogymenyi lesz a vége hanem az hogy 190-et menjen és amit írtam abban is az állt:,,szerintem megy majd 190-et" szal ennyi ja és aki fikz hogy ez nem lehet mert nincs ilyen áttétela annak aztüzen nem csak hogy tudják én a mocot így vettem most tuninolm és majd ki lesz kisérletzve hogy mi a jó neki lehet hogy nem kell 17-es eléglesz a 16-os nem tom majd meglátom:
tyúklépés/min ez télleg elég rossz volt
egyébként én kizártnak tartom h 13as fogassal iyet menjen.... nézd meg az órádat h km/h van-e rajta vagy tyúklépés/min Uristen ez de szar volt