Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

zsííír
hát akkor elég seggek voltak, max az 50-esre jó az. és mennyit megy azokkal? a gyári 16os aztán asszem később 17 es, de fel is hívtam windsurfert mert itt rémisztgettek bazz.. ő 17/40-el versenyzik, és az övé is 95-ös, és állítja h 16-os alatt csak az 50-esek mennek... ugyh tuti jónak kell lennie.... remélem
Nekem 15 elöl 16 hátul, triálbringán
nekem 14/39 most vettem azt mondták apriliába hogy ez a gyári a 96osoknak de mindnek más haveromé 2003as neki 15/40 ki érti ezt
na mindjárt jön xlzx, majd ő megmondja
lehet, hogy kicsit rx-es lesz tőle
meg dadis meg tuki.... tuti h nem 13-as kell bele!
Tyt ne kötözködj árt az egészségednek
Ó hát hozzám már lehet fordulni egyre jobban bővül a tudásom most már profi fékolaj meg fékcsőcserélő vagyok na meg kuplungbowdenes sőt kiváloan tudom állítani a levegő benzin keveréket is sőt nemsokára nekilátok a fék és olajpumpa bowden cserének de a telóolajat már nem vállalom be

egyébként k.benji mióta van 13-as fogaskerék RS-ben? ha jól tudom az gyárilag 16-os vagy 17-es és hátul 39-es. pont most szedtem szét mind a kettőt...
Csiki-Bege autópláza pesten.Azért dobtam rá azt a matricát mert egy kurva jó napunk volt akkor a haverokkal mikor ott voltunk és emlék matrica (tudom h béna kicsit)
Miez a Csiki-bege? most nézem a ducán is rajtvan.
najólvan nem kell válaszolni, csak poénból kötöszködök :)
srácok nem lehetne hogy valameikotok rs125jét kipróbáljam? anynira kiváncsi vagyok az rs125re olyat akartam venni csak nem volt lóvém meg idom se hogy szervizeljem persze cserébe persze o is mehet az nsremmel, valahogy megoldjuk nem akarom ellopni mondjuk mig megyek vele egy kanyart vagy akár egy 100m-ert odaadom a személyimet vagy a jogsimat is letétbe h nem lopom el csak nagyon ki szeretném próbálni!!!!!!
akkor ezt miért írtad???

"Azthiszem ez nem arrol szol hogy kinek milyen uj a gépe..."

ellentmondásos vagy :)
persze én is ugyanugy örülök neki jaja erröl is szol a forum...
pl?
amúgymeg.. ha valakinek új gépe van (még ha csak neki is új), akkor miért ne dicsekedhetne el vele?? én tudok örülni más örömének... én ugyanúgy örültem annak amikor Kawasaki Zx10r elhozta végre az RSét, vagy ugyanúgy örültem amikor JoeZ-nek vagy RSKornélnak megl ett az új vasa, mintha a sajátomnak örültem volna.
miértne? örüljünk egymás új gépének. erről is szól ez a fórum nem?
tamaska nem tudsz feldobni képeket rola??beinditotta a fantáziámat
hát voltak páran.....
hogy jön ide h kinek milyen új a gépe??????
és ha már itt tartunk ki jött azzal mostanában h új a gépe?
részben, de már nem is ilyen, ezüst az egész, egy kapott egy hasidomot meg elöre egy Buell fejidomot
tamaska eszelös a géped nagyon brutál te épitetted át?????
Mivel ez a fórum ha jól tudom az "aprilia RS 125" motorrol szól ezért feltételezem ezzel a témával kapcsolatban lehet itt tanácsokat észrevételeket tuningtippeket meg sok egyebet kérni!! de Tyt igazits ki ha tévednék!!! Azthiszem ez nem arrol szol hogy kinek milyen uj a gépe...
Mikro korrepetálást vállalok