Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tanácsot milyen témában???

Benccéhez csak mikroökonómiával forduljatok!!

Te Bencce, 2 hét és mikro zh, ments meg valahogy :(((( ha nem sikerül kurvajóra, nem mehetek vizsgázni :((
ha nem vizsgázok, akkor végképp elfelejthetem az arrow kiput tavasszal..
help me!!!
Akiktöl itt normálisan lehet tanácsot kérni az ZSÓÓÓTI Bencee Dadis(néha) RSKornél(nemtom ménem GSX-RKornél) Mitogeri
az oltást mindig az kapja aki már ugy jön ide hogy "EKKORA BA....OTT NAGY HENGEREM VAN MEG AKKORA KU.....A NAGY KARBIM" de az ne is csodálkozzon rajta hogy eloltják mint a szart.Na meg az okoskodók hát komolyan vicc az egész kiba....tt fórum.
szépek vagytok bazzzeg komolyan Dadissal most egyet értek chat.hu-ra kéne mennie pár emberkének
Warovex,

a fórum kegyetlen világ.. örülj neki ha épp nem téged basztatnak.
ha mást basztatnak az jó mert nem téged basztatnak
ha mást basztatnak abba kiválóan be lehet szállni hogy ne téged basztassanak.

a fő cél: egymás baszogatása.
Ez egy motoros topic, igenis motorról szoljón, és annak technikájáról. Ha nemtetszik chat.hu -------
Szánalom. miért jártok akkor ide? hogy megvitassátok milyen filmet néztek este?
tudodkiaparaszt. jöttél a szaros laptopoddal, hogy ki cseréli motorra :)
talán még ráse férne a 17-es :D
k. benji! 13-as helyett 17es fogaskerék?? Számolj már egy kicsit utána a dolgoknak!!Ha rábaszod azt a 17est és a hátsó fogaskereken nem változtatsz akkor azon a fordulaton amin most megy 167et, így 218-at menne, annyit meg úgysem bír, szóval nem fog felpörögni 6.ban és még a gyorsulását is elbaszod! Nem ész nélkül kell csinálni ha már hozzányulsz...
Mi megy itt??? Már megint sikerűlt valakit találni? Persze ugy könnyű,hogy 6-an 1 ellen.......Z3-tól nem vártam volna,hogy beszáll ebbe.....ilyen dolgokért nem fogok fórumozni,mert sok az "okos emberke",a moderátornak meg azt üzenem,hogy más oldalon nem így megy ez,ha valaki káromkodik,vagy rászálnak valakire legalább rájuk szolnak,hogy "tessék kultúráltan beszélgetni,mert tiltás lesz"........itt meg minden megengedett? pff.........na sziasztok,mindenkinek széles utat!
Vett egy RS-t és új egót kapott
Miért nem követed a példáját Z3?
jaja csak zsóti már mióta rsezik meg már szétkapott összedobott egy pár motort nem is akármilyeneket te meg csongi most vetted meg az rst talán októberbe(?) első reakciód az volt mikor beszéltünk hogy TZR?hö RS jobb.hö.
na jahh.....Valahol nektek is kell osztani az észt
Naná,hogy 1 forumon!
Végülis itt biztonságos
Anno mikor én először írtam ide akkor senki sem esett nekem és nem is oltottak!Pedig aztán én igazán hülye szöveggel kezdtem a "pályafutásom"Na,ki emléxik még rá?
Szal Dadis akkoris u.ekkora parszt volt meg mindenki De akkor sem volt oltás!!!!Most meg pár önjelölt kis atomfizikus takony itt játsza magát...Szánalmas..
Jóvanna nem kell ezt az egészet komolyan venni, az rs fórum már egy faszság, és tök jókat lehet rajta nevetni . Az egészbe csak az észosztás a jó
Kezdte Zsooti anno az észosztást most meg már trendi lett és olyanok is okoskodnak akik eddig csak kérdeztek
Ritka nehéz lehet a felfogásotok....ez NEM műszaki topik!!!!
Akik igazán értenek hozzá és olvassák a hozzászólásatokat...hát basszátokmeg...diszkréten mosolyognak..


Amúgy mizu felétek?Rég jártam erre
Nyugi ember. Hidd el, amit írtam nem is számít oltásnak. Olvass vissza pár oldalt... Egyáltalán nem nézlek le, mert nem ismerlek. Az egómról ne beszéljünk, abból már voltak bajok. Nincs semmi bajom veled.
RSKornel,kössz,hogy legalább te ijen wagy ezen a fórumon,máskor majd tőled kérdezek,ha lenne walami kérdésem,nem pedig CSONGITÓL vagy pedig a hasonli bekébzelt baromtól(tisztelet a kivételnek)
CSONGINAK:Kébzeld ültem 2t ün meg hajtottam is,de jelenleg még nincs,és ezek csak kérdések voltak te fasz.....bazmeg nemtudom mi a fasznak köl lenézned azt az embert akinek kérdései vannak(BÁRMIENEK MÉG HA HÜLYESÉGEK IS.....)
Hát lustaság fél egészség nemigaz? , amúgymeg én is inkább ide begépelem a kérdést minthogy utánakeressek a neten vagy szakirodalomban, mert pont ezért van a fóóóRUM.
Aki még nem látta volna.
Dehogy oltottad. Mért, mondtam h oltottad??? Én sem oltottam senkit(annyira). Te szoktad mindig oltani Bencét
Jah és jól leoltottam a fejedet,igaz????
Na jóvan talán igazad van Kornél. DE csak a lusta ember kérdez ilyen hülyeségeket, az értelmessebbike utánaolvas, h ne mongyon butaságot. Amúgy én is megkérdezem/tem Zsoltit olaj kikötésről meg olajról, mert ő jobban ért hozzá. De előtte legalább utánaolvastam, és amikor nem találtam akkor folyamodtam segítséghez. De most ennyi erővel holnapután majd jönnek a kérdések h hány éves a norvég király.
nézd meg amit 18:34-kor írtam !!!(aprilia-mania)
köszi