Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hapi, szerintem aki az üzenőfalon nem veszi észre az itt sem fogja.

mellesleg nem unod még az oldalad reklámozását??? ez megy az üzenőfalon, meg itt, meg...
Sziasztok új video a web lapomon www.tinracket.extra.hu
sziasztok segítsen már valaki !!!!!!!!!van egy aprilia rs 160 am és a kuplungot nagyon könnyű behúzni meg full-ra ki van spanolva és az lenne a kérdés hogy a kuplung lamellák koptak meg vagy a bovden nyúlt meg??????????????????????????????????segíjjjetek lécci köcce
szia vegyél fel msn-re létszi
Szét kell húzni a blokkot, és vagy a léptetővilla a szar(bár akkor a többi sebességet se tudnád rendesen rakni .. ) vagy pedig a fogaskerekekkel lesz bibi

De én nem tudtam ám hogy mien blokk van az új motoromba (amivel még menni is épp hogy mentem, nem hogy utánaolvassak) szoval nem feltétlenül kell rámhalgatni (ez csak 1 tipp részemről ...)
vki tudna nekem segíteni? egy Mianarelli AM6 os motorról lenne szó, az a problémám hogy megakad a váltó 2esben és feljebb nem is vált... de nem értem eddig nehezzen vette az üreset, mostmeg elég könnyen veszi...viszont valami miatt megakad 2esbe és a váltókar is megakad ott...
Ez mekkora oltás :DD
sztem azt csak regisztráláskor lehet megadni és utánna állanó az de nem biztos
OFF
nem tudja vki nicknevet nem lehet változtatni vhogy?
ON
igen?még nem néztem azé aggodtam ,de hnap kivizsgalom mien van benne ...kössz mkinek... RS
Te csak tudod, biztos jól ismersz.
látom nagy villámész vagy h a 1mondatos mondanivalódat is csak két hozzászólásban sikerült elénktárnod... :P
CSak már elkéstél vele.
Nem rosz ötlet
ne olvasd töki.
akkor vedd fel a vadászsapkád told ki a downhill biciklidet és menj erdészkedni...
Ezt ha lehet ne itt beszéljétek meg mert mindjárt hányok
á pedig az is full könnyü ott példálóznak gondolom csokival meg kennyérrel h a görbén tök mind1 meyiket választod mind1-ik ugyanakkora hasznosággal jár veled és ez a görbéje mindenkinek más meg bla bla... at többi meg csak számolásgatás...
Bencce.
értem a MC-t (asszem) , de a többit (Marginal Rate of Substitution, az MRTS-t, meg a hasonlókat nem :D )
persze h tudja egyébként mind a 2 izmozó srác raptor dobos
nálunk is csak az 1est szokták megajánlani....
így van. megérted a határköltséget (MC vagyis marginal cost ) és onnantól már az összes szar grafikont meg mindent érteni lehet