Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a karbi elég kicsi lesz a 160-as hengerhez....
Sziasztok !
Volna ár kérdésem és jó lenne ha vaaki segíteni tudna.VAn egy 160 -as aprilia rs -emés rajat egy phbh28-as karbi val és azt szeretném tudni hogy ebben gyárilag hányas fúvókák vannak és ,hogy hányas fúvókakéne bele???Előre is köszi!Legalább mi apriliások tartsunk össze!
Valamit valamiért....
Nembaj a mennydörgés változatlan marad
annyi a durrogásnak haver

úgy mennék mocizni... se olaj, se benya... tavaszig már nem lesz moccozás
Oké kössz meg lesz csináltatva!!
én a simsonnal játszok mindig ilyet ijjeszgetem az embereket a főutcán csak rezorhoz ajánlott mert a gyári kipuba a hangtompitot szétlőtte
Nemtudom mitvársz ilyen hidegben bármilyen gumitól is....
A legújabb Motomix-be Honda Rs125 teszt van, Györfi Alen gépét tesztelik,
De, pontosan erről beszélek!
Kössz majd utánanézek!!!
Most volt kötelező szevizen nemrég de a srácok bennt nem mondtak semmit.. Bár nem említettem.

Az nem lehet h a két sportdob miatt csinálja és ahhoz kéne állítani az elektronikát???
Hát persze erről van itt szó!!!!
hááát csak ahhoz tudni kell motorozni
inkább legyél e-ring betyár, mint az adatlapodon ;-)
Így igaz
hú de megnéztem volna a fejét
azért mert Kornél meg Joe izmozó motorosok
Ha ügyes vagy egy pumpát át tudsz alakítani úgy h a benyát benyomja gombnyomásra kipu elé. Csak mi a f***nak...
Azon gondolkoztam, h milyen jó lenne a gixxerbe egy utánégető... mégiscsak sárga motor, ahoz megy a sárga lángcsóva nem?
Állíttasd be a motorodat, mert túl sok benzint kap és el fog égni előbb-utóbb a kipufogó szeleped!(Persze ez csak egy tanács, nem kell megfogadni!)
tettem fel egy kis fuvókabeállítós jelenetet a Videók közé!
bátyám gépe...szép hang---- Jolly cső
Dani féle technikai továbbképzés . Amit tönkre lehet tenni egy motorban, ő már tönkretett
Polini 160-as henger jó állapotban kompletten hengerfejjel ,dugóval,csapszeggel... (94-es rotax 123-as blokkon volt egy tuareg rallyn)eladó vagy inkább elcserélhető ugyanilyen jó állapotú komplett 125-ös szettre!!!MSN:holienlai@hotmail.com
TEL.:0630/223-32-97 vagy 0663/453-188


nekem csak a csabi mondta de nem próbáltam ki
jah mert amikor "durran" az a leömlöben va ami forró és vissza nyomja a dugot szoval nem jo dolgo jah a hajtokar csere is beficenta furás és a dugozás meg a csapágyazás mellé