Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most csak eza szettem van,és mitohoz nemjo a torok,de van torkom amivel mitora max 38as karbiig fellehet menni,de azt nem igazán árulom,kell nekem mitohoz,mert versenyen kivül kap tisztességes karbit...
megesik
ami egyébként hüyeség mert fütött helyen gyorsabban lemerül....
műjjanyag a tank
Műanyag tankja van ?
akkor mindegy de ha véletlen nem az lenne rajta akkor kell bele benya.
Meg aztán jó ha tele van a tank ha el akarsz menni valahova
A műjjanyag tankot biztos meg fogja enni a rozsda...
Tankot tényleg nem muszály telitölteni de akkor megeszi a rozsda, már egy picike rozsda is ki tud baszni a karbival.
szerintem a fagyállo az van benne telitank nem muszáj, akksit szokták kivenni ha nem fűtött helyen van
csá mki!van olyan aki eltette már a moccot és nem fűtött helyen van?csak annyit csinalt vele h fagyálló teletank letakarás és kalap? ...és ha lehet ne fikázza a kérdést senki,csak érdeklődök
k.benji hanyas kiadásu a te Apriliád?hány km wan benne?mennyi a wége?
csak egy 34es ien szetted van mert majd később nekem is kéne????!!! amugy az a csonk mitora is jo meg RS re is????
csonkot,és bowdent is adom...komplett szett,
K Benji, egész közel laksz! de nem hallottam még rólad :)

én hódmezővásárhelyi vagyok.
miért akarod eladni az RS-t?
Hát messze vok,de megesküdtünk a haverokkal,hogy ha nem jövőre akkor 2 év mulva átmegyünk walahowa motrostalira!
és mennyi a Vám a határon?
motor.hu n van sok hirdetés.
Jó messze vagy.
Hello mindenkinek!
Én Serbiából irok,és szeretném megérdeklődni,hogy Magyarországon hogy mennek az árak a motroknál!
Legfőképp az Apriliák érdekelnek!Szal:mennyiért lehet találni 2000és 2003közötti Apriliat,és mennyit kellene még rá füzetni,hogy átjöjjön a határon(VÁM)??elöre is kössz a válaszokat!
ez meg mi a bánat????:O



Mondja már meg vki h a 98as RS 125nek mien a gyári áttétele 17/39????
szívócsonkal együtt??? vagy csak a karbi???
felvéve
én makón lakom 30km-re szegedtőlszal szetem megoldható.létszi vegyél fel msn-re :k.benji@citromail.hu
Vááááááá mivolt itt megint kurvajó
Itt tudsz válogatni

Ezeket lehet rendelni a JT márkán belül ...
Én ezt ajánlanám mert nagyon jó minőség!!!!
Az értékek alapján tudod nézni hogy a gyorsulás vagy a végsebesség lesz-e több...
Nem tudom merre laksz, de ha Békésmegyén belül akkor gyere be, és megrendeljük ...
Sziasztok!
Megint én vagyok létszi mondjátok már meg ha elől 15 -ös fogaskerék van és le szeretném cserélni 16-os re akkor hátra a 39 helyett hányasat rakjak?????????létszi segítsetek apriliások