Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello felveszel msn-re és akkor a többit megdumáljuk,ok?
20e fix,hibátlan
Sziasztok!
Érdeklődnékhog tudna -e valaki egy 34mm-es karbt szerezni aprilia rs 125-re! Fontos írja tok!
Ja és írjátok le milyen állapotú és mennyi az ára!!!!!!!!!!Előre is köszi!
tuning miért nem az NS1 fórumban akarsz rendet tenni?
vááóó most volt időm egy picit leölni a gép mellé de már megyek is ....
hát ti tegnap aztán írkáltattokmég a másik dolgozott :S
festettem tegnap meg szombaton a kerítést meg még vasárnap este letakarítottam a mocit meg a láncot rendbe raktam de aztán már lassan könyvet írhatok ennyi szövegből
picit már télleg vissza kéne venni amit a Dede is mondot
ja meg kéne csinálni egy Dadis vs stoppie topicot annak nagy haszna lenne
nézz be az endurocross topicba,ott sem szikott gyakran lenni hangos szó
Rx125-forumba is beírta netom hányszor, aztá mondom neki elég lesz me nem érdekel senkit, erre elkezd ugatni, nézzétek meg RX125 R forumba, mekkora nagy arc a gyerek.
Szerintem egyetlenegy topic van ahol normálisan viselkednek egymással az emberek......A Chopper,Cruiser,Shadow és a többiek topic........na ott jófej mindenki,gyere és nézd meg!
Háát gyerekek, benéztem hozzátok, de már bánom.Mi folyik itt? Minden topikban felbukkan néha valami atomfizikus, aki csak arc nélkül arcoskodni jár be, értelmes hozzászólást ezektól nem lehet várni. A lekoptatás legegyszerűbb modszere, ha nem szól hozzájuk SENKI, előbb-utóbb elunják. Olyan ez, mint amikor az óvodás koru gyerekek unatkoznak, és fel akarják magukra hívni a felnőttek figyelmét. Tudjátok: akinek nem inge... akinek viszont igen, az öltözködjön már föl!
Te, hallod én félnék ideírni ismeretlenül mert olyan oltások mennek itt hogy biztos jutna nekem is
Hallottuk már qrva jó
próbáld az aproneten inkább... vagy amig nem adod el minden nap bemásolod?
tuaregrally, elsőre is felfogta mindenki...
Te beszélsz itt folyamatosan a buziságról,de a Dávid van rádkattanva,mi?akárki hozzádszól,vagy leolt,az egyből buzi,mivagyte,homofóbiás ?
Megjött tyt barátunk :)
na úgynézki a gyerekek már megint birkózószart vacsoráztak...
Van akinek ilyenkor már aludnia kel...
nem vagy rámkattanva áááááá dehogy nézd már meg a hozzászólásaidat és gondolkodj ...
engem kurvára nem foglalkoztat ez az egész. te basztatsz állandóan ...
és kicsit uncsi

na sztem hagyjuk a dolgot mert nem a személyeskedésről kell szólnia a dolgoknak ...
Jó8 4 evribádi
jah :)
Dadis mekkora szar ember vagy nem mehetsz koncertre
Viszont fog egy biciklit és felugrik vele a hüye fejedre...
Megkérdezhetsz bárkit aki ismer innen. Nem az a 15 kilós gyerek vagyok, és nemis a 120 kilós :) Jah, és motoros fórumon nem magamat fogom mutogatni. Egyáltalán nem vagyok rádkattanva. Aztse tudom kivagyte, le is szarom. Csak már felbaszott a sok gyerekes baromságod amit itt összehordtál.
nem vagy rámkattanva a topicba írt utolsó 30 hozzászólásod mind felém irányult ...
gondolom te ilyen kis 15 kilós gyerek vagy aki nem mehet koncertre se mert eltapossa a tömeg, de nem zavar ...
basztass az alakom miatt igazad van
te olyan szép vagy hogy képet se mersz felrakni magadról ....
Kattant rád a haraposló. Túl nagy a szád, attól, hogy 120 kiló vagy nemvagy kemény, csak tehén. De, ha ezkell neked...
gyere srác ....
húzok agyneműt a vendégszobába
amúgy neked kéne észrevenned magad....
te komolyan rámkattantál ...
sebaj ...
mai világba már divat hominak lenni
látom te szereted követni a trendet ...
ne flegmázz hülyegyerek. Veddmárészre magad. Neakard, hogy lemenjek hozzátok!
még mindíg rám vagy állva te
sztem elég sok embernek bejön Sári Évi de mind1....
figy ha semmi más nem megy csak az hogy bennem keresed a hibát meg engem basztatsz ....
de ha ilyen kurvasok időd van eljöhetnél hozzánk néha takarítani ...

nem tom mire fel vagy ekkora arc
mindíg kötekedsz meg fikázol ...

de ha nekem ez a szórakozásod ....


Ha akarod karácsonyra írok valami jó nagy faszságot, hogy 2 napig legyen min élvezkedned ...
ha ez tesz boldoggá ...