Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor ezek szerint árt
elégeti a katalizátort??
yeah!!!! megyek és ezt fogom jáccani egész este!!
olcsóbb mint az arrow :D
jah ezt elég sokáig játszotam én is a robesszal és hát nem lett semmi baja aszem de lehet h bent valami eléget ki tudja nah mind1

elmesélek valamit ezt jácotam le tőveztem gyujtás nélkül 60nál paff recsent egyet a tügörgöket kinyomta / törte a kosárból és a hengerfal és a dugo közé került szoval nem volt olcso meg csináltatni de amuyg jo játék
na jól elvoltam:) jó lett az uj fék is! szép piros. és a motoremelőn is csiszoltam
Eléghet tőle a katalizátor a kipuban. Nem gyújtja be a keveréket a gyertya, belenyomja kipuba, és ha ott gyullad be akkor gáz van. Elvileg kicsi rá az esély, mert a hengerben a melegtől el fog égni.
menet közben állítsd le a motort és rögtön vissza és durranni fog egy qrva nagyot... tudod azzal a kis kapcsolóval nem tom mitől van és azt sem, hogy árt-e vagy sem...
,én most indulok ,jó motorozást mkinek aki elindul
velem miért nem akarnak soha meccselni az ilyen buzgárok??????? . És miért nem durrog a gixxer
Joe még soha nem kellett kopp-gázt húznom h odanézzenek
Persze persze játszod a kuplung be és tiltás üzemmódot mi???
Arra szoktak ugrani a csajok
Amikor a 2 Raptor ordít az SV-n JA és utána elengedem a gázt és két kurva nagy lángcsóva durrogás kíséretében

A legjobb az volt amikor ki akart kezdeni velem nemrég lámpánál egy új 5s Bimmer...
Beáll mellém és elkezdi túráztatni és néz az arcomba... Nézek rá és mutatom h nem hallom a gépét (az enyém alapjáraton) erre mutatom h most figyeljen... Kopp gáz tiltáson kb 5 másodpercig elenged lángcsóva és durrogás... A csávónak leesett az álla majd szépen lassan elkezdett csorogni negyed gázon
Hülye paraszt azthitte h olyan vagány azzal a hulladékjával
áh ilyen időbe?? minek??

majd ha jó hideg lesz!! akkor férfias
csá all!mhol olyan jó idő van mint felén? ,ki megy ma motorozni?
na akkor bejött a gép..

az RS is csajozós gép..
bár valamelyik újság jobban írta: pinamágnes.
kösz .
a fékek miatt azért vagyok hisztis mert ültem egy ktm 640LC4-en és annak a féke a viszonyítási alapom. azért egy 600as sportgépnél lehessen már 2 ujjal fékezni fakk (ez nem azt jelenti h nem lehet csak 3al kényelmes igazán)...
1000km-t mentem eddig kb sok sok tapasztalatom van .
1. Pirelli diablo-t ne vegyen senki (hátulja folyton elmegy, nem melexik be, visszaváltásnál vagy kisebb fékezésnél is hajlamos megcsúszni
2. iszonyat kényelmes, de nem a városban... mire végigmegyek a körúton meg kell állnom úgy fáj a csuklóm.
3. Kicsit "lomha" alsó tartományban, olyan RS filing h 7e felett tartsd. természetesen a lomha baszottnagy idézőjelben van 7000 felett vadállat, városban nem is szabad fölé pörgetni.
4. kezesbárány..., de tényleg már most úgy tok vele kanyarogni kb mint az RS-el annó, pedig fikák a gumijaim
5. Csajozós mint az álllat , komolyan már leintettek csajok a déliben meg hasonlók
tegnap egész nap az utcában tologattam de képtelen volt beindulni
Tyt inkább úgy mondanám h mi nem voltunk überbrutálok a szerelésben De szép a mai nap és én is nekiugrok az RS-nek a fékeihez és teszek bele uj folyadékot. egy pofával könyebb lesz mint a gixernek a kettőjével szenvedni. leveszem az idomokat is és elkezdem csiszolni. hátsó kereket ki, agyra persely csináltatás... aksit is kiszedem és feltöltöm mert full 0-n van és szeretném beindítani. szal lesz ma dolgom.......
Valaki tud nekem oan weboldalt ahol tuning hengereket meg kipufogókat tudok nézni rs-hez?
na, ügyes vagy Kornél!
mesélnél nekem 1 picit a gépről?? mennyit mentél idáig vele? és mik a tapasztalatai??
fékei tényleg nem olyan überbrutálak??
üdv
Bp-n és környékén hol lehet beszerezni RS 125-höz gyorsan alkatrészt?
Váltókar kéne.
Hát vettem féktisztítót, tárcsákat lesikáltam, leszedtem a fékbetétekről pár kiló ráégett fékolajat, dugattyúkat kefélgettem fogkefével
na zsír! akkor holnap jöhetsz csinálni az enyémet mit csináltál vele?
Hali!
Te is Fehérvári vagy????? Majd jövőre motorozhatunk ha ráérsz:D!
Nem tud valaki szerezni viperát és/vagy sokkolót? Egyik idiot oszttársamnak kell mer fél a romáktól . És jól le lehet húzni
Na, röpke másfél órás melóval sikerült kinyalni a fékeket, szal mostmár fognak rendesen
Hát Bencce az szép volt. Majd körbekérdezek nem kell-e valakinek